Mona - prawdziwa piękność! :) 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania15/10/2017
  • Oferowane przezSchronisko
Mona to przepiękna suczka, mieszaniec owczarka niemieckiego. Dziewczyna jest młoda i jest właścicielką wyjątkowej urody :) Odważna, energiczna, szybka, bardzo czujna i sprytna Mona szuka nowego domu, bowiem trafiła do schroniska… :( Była już raz adoptowana, jednak okazało się, że jest uciekinierką i żadne ogrodzenia nie są w stanie jej zatrzymać. Nadawałaby się w miejsce, w którym będzie pod czujnym okiem, wyprowadzana na smyczy i nie pozostawiana sama na posesji (bo znajdzie spryciula sposób, by się wydostać z ogrodzonego terenu).

Monka uwielbia spacery, jest otwarta i bardzo kontaktowa, kocha towarzyszyć człowiekowi. Z całą pewnością będzie oczkiem w głowie i prawdziwym skarbem dla kogoś, kto zechce dać suni dom i zabierze ją ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach pod Olsztynem.

Dowieziemy Monę do dobrego domu w dowolnym zakątku Polski.

(rok ur. ok. 2012 – 2013)


Beania(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2011
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Olsztyn
Popularne
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Uroczy Dragon szuka domu! z Olsztyn, zobacz zdjęcie
Uroczy Dragon szuka domu!
Proszę o kontakt
Dragon jest wesołym psiakiem pełnym szalonych pomysłów. Bardzo lubi spędzać czas z ludźmi. Potrzebuje sporej dawki ruchu w ciągu dnia, a jeśli jej nie otrzymuje, szuka sobie zajęcia na własną łapę. Lubi być miziany, chętnie się przytula. Uwielbia się bawić i ganiać na świeżym powietrzu. Jest grzecznym i raczej posłusznym psiakiem, chyba, że akurat ma ważniejsze sprawy na głowie. ;) Dragon m ...