Śliczny wrażliwy piesek poleca się do adopcji odmień jego los  

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania04/10/2019
  • Dostępny od2019-10-04
  • Oferowane przezSchronisko
Leo to cudowny, delikatny i wrażliwy psiak. Ma około 1,5 roku i waży około 8 kg. Jest nieśmiały do człowieka, ale po bliższym poznaniu przytula się i chciałby żeby człowiek został już tylko dla niego. Będzie cudownym przytulaskiem, kocha człowieka i chcę być kochanym. Nie miał łatwego życia, bity poniewierany psiak stał na za krótkim łańcuchu. Jadł resztki ze stołu, a czasem i nawet tego nie miał. Teraz już bezpieczny, wykastrowany czeka na swojego przyjaciela, kogoś kto go pokocha, da mu dom i miłość. Gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Leo znajduje się w hoteliku pod Lesznem. Obowiązuje ANKIETA, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)
magda(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2015
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Oborniki