Psi ideał szuka domku gdzie zazna szczęścia i miłości  

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania04/10/2019
  • Dostępny od2019-10-04
  • Oferowane przezSchronisko
Kokos jest bardzo kochanym, proludzkim psem. Ma około 1,5 roku, waży około 10 kg. Pomimo tego, co przeszedł, kocha człowieka i zrobiłby wiele za chwilę uwagi. Za przytulenie, pogłaskanie, za okazane ciepło i miłość Z całych sił stara się nadrobić ten stracony czas bez czułości. Sam przychodzi prosić o mizianie, lubi spędzać czas u boku człowieka. Uwielbia spacery i wąchanie wszystkiego, co tylko znajdzie się na jego drodze. Jest bezproblemowy w kontaktach z innymi zwierzętami. Nie wdaje się w konflikty, woli odejść. Jeśli jakiś pies zachęci go do zabawy, chętnie przyjmuje zaproszenie. Nie do końca wie, do czego służą zabawki, ale powoli się tego uczy obserwując kolegów i koleżanki. Z racji tego, co przeszedł, zdarza mu się jeszcze skulić, jeśli ktoś obok niego wykona zbyt gwałtowny ruch lub taki, który kojarzy mu się z biciem. Kokos nie miał łatwego życia, bity poniewierany psiak stał na za krótkim łańcuchu. Jadł resztki ze stołu, a czasem i nawet tego nie miał. Teraz już bezpieczny czeka na swojego przyjaciela, kogoś kto go pokocha, da mu dom i miłość. Gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Kokos znajduje się w Poznaniu. Obowiązuje ANKIETA, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)
magda(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2015
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Oborniki