MIJA piękny wesoły szczeniaczek szuka kochającego domku na zawsze  

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania06/10/2019
  • Dostępny od2019-10-06
  • Oferowane przezSchronisko
MIJA to wspaniała i mądra 3,5 miesięczna dziewczynka. Waży około 7 kg i nie będzie duża sunią. Jest grzeczna i spokojna ale jednocześnie radosna, uwielbia się bawić. Kocha bliskość człowieka bardzo lubi spać w łóżku, przytulać się do człowieka. Dobrze radzi sobie na smyczy. Szukamy domku, gdzie będzie kochana i rozpieszczana. Gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Nowa rodzina na pewno będzie musiała popracować nad nauczaniem załatwiania się na spacerach i zostawaniem samotnie w domu. Jak to szczeniak trochę pracy zawszę wymaga Mija znajduje się w Poznaniu. Obowiązuje ANKIETA, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)
magda(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2015
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Oborniki