Opowieść o psie, który nazywa się LIS 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania22/02/2021

Jeden z najpiękniejszych psich pyszczków w schronisku. Tu się urodził... Przez wiele lat był dziki i nieprzystępny. Dziś Lisio to wspaniały psi kumpel, uwielbiający głaskanie, czochranie, nawet przytulanie. Umie pięknie chodzić na smyczy, jest ciekawski, trochę zadziorny, chętnie i z ufnością korzysta ze wsparcia człowieka.

I właśnie człowieka, który będzie chciał i umiał być wsparciem, szukamy dla Liska. Kogoś obdarzonego wielkim sercem, wrażliwością i odpowiedzialnością. Kogoś, komu będzie się chciało poprzyjeżdżać do schroniska, aby już w tym miejscu wypracować choć minimalne zaufanie i sympatię.

Mija dzień za dniem, zmieniają się pory roku, będzie zimno... to 10-ta zima w jego życiu... Może ostatnia.... Bo kiedy umiera nadzieja to po co żyć, jaki sens jest czekać.

Ludzie odwiedzają schronisko, czasem ktoś się zatrzyma i powie: jaki ładny piesek, ile ma lat? Dużo, za dużo, by wzbudzić zainteresowanie, by ktoś się pochylił nad jego smutną historią psa, który urodził się w schronisku i pewnie w nim umrze.

Lisek wciąż wypatruje, że w końcu ktoś spojrzy na niego z miłością i czułością a jego smutek zmieszany z tlącą się wciąż nadzieją rozdziera serca.

- ma ok 10 lat

- jest średniej wielkości

- umie chodzić na smyczy, choć czasem negocjuje kierunek spaceru

- jest uroczy, pełen radości i puszystego futerka.

Kontakt do WoloBasi, która odpowie na wszystkie pytania: 723743458

Kontakt w sprawie adopcji Schronisko w Korabiewicach:

adopcje@schronisko.info.pl

tel. 519 615 975

Procedura Adopcyjna:

www.schronisko.info.pl/adopcje

UWAGA - poprawnie wypełniona ankieta wysłana do nas powoduje wysyłkę autorespondera. Odpowiedź może trafić do folderu spam.


Basia(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 03-2018
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Mszczonów
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
ARNIKA-starsza sunia ale może ktoś ją wypatrzy z Mszczonów, zobacz zdjęcie
ARNIKA-starsza sunia ale może ktoś ją wypatrzy
Proszę o kontakt
ARNIKA lubi przebywać w domu na poduchach. Wychodzi ze stadem na spacery i ładnie wraca, nie jest konfliktowa, mega grzeczna domowa sunia. Została również wysterylizowana. Arnika jest bardzo grzeczną sunią, chodzi na smyczy i w domu odnalazła się bez problemu. Wszystko wskazuje na to, że Arnika kiedyś mieszkała w domu, ktoś nauczył ją chodzenia na smyczy, pokazał co to prawdziwy dom. Ale na ...