Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
niewielki i grzeczny Maks do adopcji  z Krotoszyn, zobacz zdjęcie
niewielki i grzeczny Maks do adopcji
Proszę o kontakt
Maks został odebrany podczas interwencji, pies od szczeniaka był przywiązany do budy. Nigdy nie luzowany łańcuch wrósł mu się w szyję. Mimo wszystko Maks jest bardzo otwartym i pozytywnym psem, ufa ludziom, zgadza się z innymi psami, zachowuje czystość w pomieszczeniu. Wiek - około 12 miesięcy.Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie, ul. Ceglarska 11www.krotoszyn.eadopcje.orge-mail: kroto ...
poczciwy Zaki gaśnie w schronisku ! z Krotoszyn, zobacz zdjęcie
poczciwy Zaki gaśnie w schronisku !
Proszę o kontakt
Zaki jest psem, bezdomnym czarnym psem - niestety tak go postrzegają ludzie przeglądający ogłoszenia adopcyjne. A Zaki to wyjątkowo kochany, niehałaśliwy psiak, kochający wolontariuszy i wspólne spacery. Kiedy wraca do boksu gaśnie i chowa się przed światem - to już cztery lata smutnego psiego życia !Prosimy o pomoc w poszukiwaniu domu, który zaakceptuje go takim jakim jest, pokocha i przygarnie. ...

Mastif tybetański piękne szczeniaki czerwone, złote, czarne podpalane ZKwP

1 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 07/04/2019
  • Lokalizacja
  • Dostępny od 07/04/2019
  • Oferowane przez Hodowca
  • Data urodzenia 04/01/2019
MASTIF TYBETAŃSKI
W hodowli Arhat (FCI) posiadamy dostępne czerwone, złote i czarne podpalane szczenięta z miotów C (ur. 4.01.19) i D (ur. 5.01.19). Są duże, zdrowe, kudłate i bardzo obiecujące.
Rodzice miot C Sadaksari AJAMBOON (import Węgry) i Mł Ch Pl, Ch Pl, Mł Ch BGR Diamond from Tinterra VIKING II (import Rosja). Rodzice miot D Sadaksari AKANKSHA (import Węgry) i Mł Ch PL BHADRA Ri Senge. Wszyscy rodzice wolni od dysplazji.
Rasa stróżująca, kochająca dzieci i swoją rodzinę, o bezzapachowej sierści tolerowanej przez większość alergików oraz o imponującym wyglądzie - jak prawdziwy lew na podwórku.
Szczeniaki wychowywane z dziećmi, starannie socjalizowane.
Zapraszamy do rezerwacji, podana kwota to zadatek, cena dla każdego szczeniaka ustalana indywidualnie od 3500 zł. Więcej info PW lub tel 667-354-428 lub 667-276-984. Hodowla zarejestrowana w ZKwP oddział Kalisz.
Szczenięta gotowe do odbioru!