SJESTA - biszkoptowa dziewczyna szuka domu na zawsze 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/03/2021

Od szczeniaczka, całe życie w schronisku…

Urodziłam się na początku 2012 r. i jako szczenię zostałam porzucona w lesie nieopodal schroniska - istnieje też możliwość, że urodziłam się i wychowałam w tamtych okolicach. Zostałam zauważona po raz pierwszy w lipcu 2012 r. na skraju lasu, tuż obok asfaltowej drogi. Akcja łapania mnie trwała ponad 2 godziny - byłam bardzo nieufna, ale też bardzo, bardzo głodna. Szybko okazało się, że jestem psim DZIKIM dzieckiem - miałam wówczas ok. 6 miesięcy.

Socjalizacja w pierwszych miesiącach mojego życia została całkowicie zaniedbana, tak więc wciąż uczę się ufać ludziom – i wciąż nie ufam do końca, ale jednak szukam kontaktu. Nieśmiało, nieporadnie. Bardzo źle znoszę schronisko. Na smyczy radzę sobie słabo, obiegam człowieka dookoła tak, jak to robią psy łańcuchowe.

W dodatku podczas badania USG wykryto u mnie guza na wątrobie. Nieoperacyjnego. Czy to przekreśla moje szansę na dom?

SJESTA jest średniej wielkości, delikatna i lękliwa. Ponieważ słabo radzi sobie ze smyczą, najlepszy byłby dom lub mieszkanie z choćby maleńkim ogródkiem, gdzie mogłaby w swoim tempie uczyć się nowego, pozaschroniskowego życia.

Kontakt do WoloBasi, która odpowie na wszystkie pytania: 723743458

Kontakt w sprawie adopcji Schronisko w Korabiewicach:

adopcje@schronisko.info.pl

tel. 519 615 975

Procedura Adopcyjna:

www.schronisko.info.pl/adopcje

UWAGA - poprawnie wypełniona ankieta wysłana do nas powoduje wysyłkę autorespondera. Odpowiedź może trafić do folderu spam.


Basia(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 03-2018
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Grodzisk Mazowiecki
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Od zawsze razem w schronisku czekają na domek daj im szansę adoptuj  z Grodzisk Mazowiecki, zobacz zdjęcie
Od zawsze razem w schronisku czekają na domek daj im szansę adoptuj
Proszę o kontakt
Nowe na Edku FIGA & PAPAYA - duet do adopcji! Od zawsze mieszkają w schronisku Po latach socjalizacji wreszcie przygotowane do wzięcia. Dwie małe , 12 kilogramowe, 10 letnie „siostrzyczki” szukają wspólnego domku... Zsynchronizowane, zżyte, chodzące za sobą łapka w łapkę, razem jedzą, razem śpią. Spędziły razem lata wspierając się w schroniskowej niedoli. Nie ...