Saba - suczka szuka domku 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania24/03/2020
  • Lokalizacja
  • Oferowane przezSchronisko
  • Data urodzenia2010-01-01

Saba to sędziwego wieku dama (10 lat.?), która trafiła do nas z powodu ciężkiej choroby właścicielki. Jak przystało na psa właścicielskiego jest jak szafa - wielka i prostokątna. Bardzo śmiesznie rusza dupeczką jak chodzi, a jej krótki ogonek dodaje zadkowi uroku :D Ma lekką nadwagę i lekkiego zeza :) Szuka domu spokojnego, bez małych dzieci (choć nie wiemy czy je akceptuje, czy nie Saba jest bardzo zestresowana). Babcinka nie wchodzi do budynku, śpi zrezygnowana na dworze, taka jest zrezygnowana życiem. Jeszcze nie mieliśmy okazji bardzo się poznać , ale wydaje się być cicha, spokojna i domowa (przyszła z adresu blokowego). Ale przede wszystkim JEST PRZERAŻONA!


Numer raportu: 9/2020


Kontakt:

Schronisko dla Bezpańskich Zwierząt

Bytom Miechowice ul. Łaszczyka 18 ZAPRASZAMY OSOBY ZAINTERESOWANE ADOPCJĄ CODZIENNIE W GODZINACH: DNI ROBOCZE OD 10:00 DO 15:00 W SOBOTY I NIEDZIELE 8:00 DO 13:00 W DNI ŚWIĄTECZNE SCHRONISKO JEST NIECZYNNE.

tel/fax +48 32 395 21 75 e-mail: schroniskobytom@opoczta.pl

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Łaszczyka 18