Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Bardzo kocham ludzi chciałbym aby i mnie ktoś pokochał z Bolesławiec, zobacz zdjęcie
Bardzo kocham ludzi chciałbym aby i mnie ktoś pokochał
Proszę o kontakt
Ralf z kozienickiej przechowalni, nasz podopieczny, uniknął wywózki do Radys Prawie żadnego odzewu na ogłoszenia. Wciąż czeka w hotelu na kochający i troskliwy dom. To bardzo łagodny, kochany, posłuszny i grzeczny piesek. Jest średniej wielkości (waga ok. 20 kg), wiek ok. 8 lat, wykastrowany i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie. Ralfik jest pozytywnie nastawiony do innych psów i kotów. Pięknie ch ...

Siberian Husky szczeniaka 

1 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/09/2020
  • Dostępny od2020-09-20
  • Oferowane przezHodowca
  • Data urodzenia2020-07-01

Z naszego miotu Siberian Husky czystej krwi są jeszcze 2 szczenięta 1 piesek i 1 suczka.

Urodziłeś się 18 marca i nie możesz się ruszyć najwcześniej do końca kwietnia. Następnie zostaniesz zaszczepiony, odszczepiony, odrobaczony i kilka razy otrzymasz drzewo genealogiczne. Whatsapp (+4917694981749)

Jeśli czujesz się na siłach tej rasy, chcesz przejąć odpowiedzialność na około 15 lat, ale potrafisz też wyobrazić sobie całą frajdę w życiu z husky, zapraszamy do aplikowania do nas o szczeniaka. Tak, zgłoś się, że chcemy mieć pewność, że wszystkie podstawowe informacje są dostępne, zanim nasz szczeniak zostanie zatwierdzony. Jeśli nie ma wcześniejszej wiedzy na temat psów lub husky, nie jest to dramatyczne. Chętnie opowiemy o tej niezwykłej rasie przed zakupem

A potem wspólnie decydujemy, który szczeniak najbardziej Ci odpowiada. Dlatego przed podjęciem zobowiązania należy się poznać osobiście. Whatsapp (+4917694981749)

Doświadczone psy są tak samo mile widziane jak początkujący. Wszyscy mamy rodziców i kilku dziadków, których oczywiście mogą poznać.

Nie gryziemy tylko po to, żeby zadzwonić lub napisać.

Strona główna