Oddam Rysie w dobre ręce  

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania29/09/2019
  • Dostępny od2019-09-29
  • Oferowane przezSchronisko
  • Data urodzenia2018-01-01
Każdy pies pragnie być kochany... A kiedy jesteś w rodzinie popychadłem....? Ta suczka ma dopiero dwa lata. Od szczeniaka u ludzi, którzy zapominali, że ją mają.. Zapominali nakarmić, zapominali wyprowadzić, zapominali przytulić.. Nie zapominali natomiast krzyczeć na nią i szarpać ją... Jest wystraszona, zwłaszcza boi się mężczyzn. A kiedy zaufa - nadrabia stracony, szczenięcy czas - bardzo lubi się bawić.. Lgnie do dzieci.. Sunia przebywa obecnie w domu tymczasowym, gdzie zaczyna poznawać regularne spacery, regularne karmienie i czułość.. Nie może tam zostać na stałe.. Odbyła pierwszą wizytę u weterynarza - zaczynamy wszystko od zera, jak u szczeniaka - dotychczas nie miała opieki weterynaryjnej.. Szukamy domu, gdzie będzie mogła przytulać się do woli, gdzie będzie czuła się kochana.. Tel. 697 720 265 lub P.Asia 784 618 299 Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Bartoszyce