Piękny rezolutny szczeniaczek marzy o kochającym domku na całe życie  

contact_me
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/08/2019
  • Lokalizacja
  • Dostępny od2019-09-12
  • Oferowane przezSchronisko
TOSIA vel PANDA potrzebowała niespełna dobę aby pokazać swój prawdziwy charakterek Wie że robi źle, zerka kilka razy by upewnić się czy człowiek nie jest w zasięgu jej wzroku i kontynuuje realizację swych planów życiowych. Panda jako jedynaczka raczej będzie rozrabiała w domu :( musi mieć towarzystwo zarówno do zabaw jak i spożytkowania nadmiaru energii. Sunia obecnie waży niespełna 4 kg. Rodzice NN więc nie mamy pojęcia docelowo jakich gabarytów będzie. Panda panicznie boi się dużych psów. W popłochu ucieka z podkulonym ogonem posikując Dom IDEALNY to osoby cierpliwe, nastawione na pracę a nie „zakochane” w zdjęciu ;) Sunia obecnie ma około 3 miesięcy, na dniach zostanie drugi raz zaszczepiona przeciw wirusom i może wyruszyć w podróż życia…kierunek DOM, tylko coś telefon w sprawie jej adopcji milczy Nie pozwólmy aby psie dziecko dorastało w hotelu Szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. TOSIA & PANDA znajduje się w hoteliku koło Łodzi. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji. Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS)
magda(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2015
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Andrespol