Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
PRZYCZEPY KEMPINGOWE NA BUDOWĘ , DZIAŁKE LUB STRÓŻÓWKĘ - W CENIE OD 850 ZŁ  z Praga Polnoc, zobacz zdjęcie
PRZYCZEPY KEMPINGOWE NA BUDOWĘ , DZIAŁKE LUB STRÓŻÓWKĘ - W CENIE OD 850 ZŁ
850 zł
Przyczepy kempingowe na budowę , działkę , stróżówkę lub do innego przeznaczenia - w cenie od 850 zł ( za 850 zł jest przyczepa N 126 - bez podwozia i wyposażenia ) następne przyczepy są ze sprawnymi podwoziami ( 1 i 2 osiowe ) i wyposażeniem są w cenie od 1900 zł ( są przeważnie po budowach - tak że super nie są ale mają drzwi i okna i jakoś można w nich przenocować - jak to inni robili ) na dzia ...

TEMARED BUILDER 1 3015 2018

11 400 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Przyczepy Bold, autoryzowany przedstawiciel marki Tema zaprasza do nowego punktu przy ul. Radzymińskiej 287 w Warszawie (wylot na Marki). Mamy w stałej ofercie około 150 przyczep! Pomagamy w uzyskaniu kredytu lub leasingu na preferencyjnych warunkach oraz oferujemy ubezpieczenie. Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu!!!
Wszystkie wystawiane przez nas przyczepy dostępne są od ręki !

Przyczepa dwuosiowa do przewozu minikoparek o wymiarach przestrzeni ładunkowej 300x150x35 (cm) o dopuszczalnej masie całkowitej 3000 kg. Podpora łyżki i miejsce na koło zapasowe w standardzie. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową http://przyczepybold.pl oraz pod numerem 799 066 055 .