Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Transport Kontenerów, Usługi HDS, Usługi Dźwigowe, Legnica, Lubin, Wrocław, Warszawa maxbud24.eu

Dodaj takie ogłoszenie!
Dysponujemy pojazdami z HDS:

#Man 6x2
-ładowność 10t
-udźwig 4600kg na 5m.
-wysięg w bok 15m - 1180kg

#Scania 8x2
-ładowność 8t
-udźwig 13600kg na 5m.
-wysięg w bok 16m-3300kg + fly jibb - 30m 820kg

Transport kontenerów HDS

Oferujemy uslugę transportu HDS wraz z załadunkiem a także rozładunkiem i montażem kontenerów biurowych, magazynowych, socjalnych a takze WC. Transportujemy kontenery zarówno po terenie Legnicy, Lubina, Głogowa, Wrocławia, Poznania, Lodzi,a nawet Gdańska czy Warszawy. W dalekie trasy wyjeżdżamy w podwójnej obsadzie a wszystko po to, aby zminimalizować czas transportu kontenera z miejsca podjęcia, do miejsca jego dostawy.
Możliwość postawienia kilku kontenerów w pionie!

Usługi HDS

Wynajem HDS wraz z obsługa operatorska przy montażu słupów energetycznych, sygnalizacji drogowej, stelaży pod reklamy, ekranów drogowych, przeszkleń obiektów, więźby dachowej oraz układaniu dróg z płyt drogowych MON.Usługi HDS przy montażu systemów stropowych zarówno Terriva jak strunobetonowych Nordstrop, a także kanałowych płyt stropowych.Transport wraz z montażem jak i sam montaż w wykopie zbiorników na gaz, szamb betonowych, całych studni jak i samych dennic. Wynajem HDS przy montażu domów z elementów prefabrykowanych, jak i nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Świadczymy również usługi transportu materialów niebezpiecznych - ADR (bez klas 1, 7) wraz z rozładunkiem HDS, a także prace HDS przy relokacji maszyn i urządzeń.

Każdy z naszych żurawii jest sterowany radiowo- co znacznie ułatwia kontakt z operatorem!
Nie spotkaliśmy się jeszcze z rzeczą, której nie podnieśliśmy!!

Zapraszamy na nasza stronę internetową www.maxbud24.eu

Zapraszamy do współpracy
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Legnica, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Legnica Wrocław
przyjme zlecenia transportu na trasie Legnica Wrocław każdy wtorek niska cena bus 3,5 T dostepna chłodnia zapraszam