Korepetycje dla szkoły podstawowej, język angielski, język polski, matematyka 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania16/10/2019
Stawka: 30zł za godzinę

Jestem studentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Moja znajomość języka angielskiego wynika nie tylko z edukacji lingwistycznej i filologicznych pasji, ale również z licznych podróży, podczas których zetknęłam się z bogactwem i różnorodnością języka angielskiego na świecie.

Udzielam korepetycji z materiału szkoły podstawowej. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy indywidualnej z dziećmi, zarówno z tymi, którym postępy w nauce utrudnia dysleksja, dysgrafia czy inne zaburzenia rozwoju, jak i z tymi, którym brakuje zaangażowania czy motywacji.

Uważam, że sposób, w jaki w szkołach podstawowych wykłada się wiedzę, zniechęca dzieci do nauki i do niczego nie prowadzi. Moim celem jest pokazanie dziecku, że to, co w szkole przedstawione jest w postaci list zagadnień, tabelek i pozbawionych polotu ćwiczeń, w prawdziwym świecie otacza je zewsząd, żywe i interesujące.

Korepetycje mogą odbywać się u mnie (Stare Miasto) lub u ucznia.

Zachęcam do kontaktu pod podanym numerem telefonu.


Maria(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 10-2019
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Stare Miasto, Toruń
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
jezyk polski
Nauczyciel dyplomowany, certyfikowany egzaminator klas 8, staż pracy 33 lata. Przygotowanie do egzaminów oraz konkursów przedmiotowych. Testy maturalne - egzaminator maturalny. Pomoc w nauce w 1 klasie LO po szkole podstawowej.Cena za godz. 60 min. 40-50zł, Zazwyczaj proponuję 90 minut na spotkanie. Tylko u mnie w domu.