Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Lekcje języka angielskiego

Dodaj takie ogłoszenie!

Lekcje języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferuję zajęcia dla:

Dzieci – pomoc w odrabianiu lekcji, nauka nowego słownictwa oraz angielskiej składni zarówno przy użyciu podręczników, jak i w formie zabawy. Ważnym elementem każdej lekcji są gry językowe, które pozwalają utrwalić słownictwo z lekcji i dają dużo frajdy najmłodszym uczniom.
Młodzieży – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i matury na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Szczególnie na tym poziomie bardzo dużo korzyści przynoszą konwersacje oparte m.in na tematach związanych z zainteresowaniami ucznia.
Dorosłych – nauka języka z nastawieniem na zwroty potrzebne w czasie podróży, scenki sytuacyjne w hotelu, sklepach, na lotnisku oraz rozwiązywanie problemów, które mogą wystąpić w czasie pobytu za granicą. Dla osób używających angielskiego w pracy – symulacje rozmów telefonicznych, pisanie e-maili, wprowadzanie słownictwa branżowego związanego z pracą zawodową.

Jak prowadzę zajęcia?
Jestem osobą o dość szerokim wachlarzu zainteresowań, co sprawia, że pomysłów na konwersacje na pewno nie zabraknie. Stawiam na doskonalenie sprawności, do których często nie przykłada się wystarczającej uwagi podczas nauki w szkole – słuchania i pisania. Na lekcjach wykorzystuję nagrania i teksty z różnorodnych podręczników oraz materiały z prasy i portali internetowych, co daje uczniom możliwość oswojenia się z "żywym" językiem. Serdecznie zachęcam moich uczniów do przygotowywania krótkich prezentacji na interesujące ich tematy, pisania recenzji ulubionych filmów i książek. Taka forma prowadzenia zajęć jest o wiele bardziej naturalna niż "szkolne" metody, a w miarę upływu czasu kursanci sami nie mogą wyjść ze zdumienia, jak szybko udało im się dojść do poziomu, na którym mogą już swobodnie wyrażać swoje myśli i opinie w języku obcym.
Zapewniam o miłej atmosferze podczas zajęć, dzięki której bariera związana z mówieniem po angielsku szybko zanika :)
W ofercie również lekcje j. włoskiego i tłumaczenia w parze językowej angielski-polski.
Możliwość dojazdu na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i okolic Lubochni.

Zapraszam do kontaktu pod numerem 509-049-558


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Tomaszów Mazowiecki