Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Korepetycje Język Polski - Centrum WIEMY

Dodaj takie ogłoszenie!

Korepetycje i kursy maturalne z języka polskiego w Stargardzie

Doświadczeni korepetytorzy języka polskiego w Centrum WIEMY zrywają z nudą codziennych zajęć w szkole. Korzystając z różnorodnych metod nauczania pomogą Ci przerobić i powtórzyć program danej klasy, pomogą nadrobić zaległości, pokażą jak napisać wypracowanie na szóstkę, jak czytać ze zrozumieniem. Nasi pełni entuzjazmu korepetytorzy nastawieni są na naukę praktycznych umiejętności, które pozwalają uczniom szybko podnieść średnią ocen i dobrze przygotować się do egzaminów końcowych.

Centrum korepetycyjne WIEMY w Stargardzie to pewność nauki języka polskiego w przyjaznych warunkach. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w niewielkich grupach, korepetytorzy zawsze mają dla Ciebie czas i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, dadzą Ci gwarancję, że będziesz sprawnie posługiwał się językiem ojczystym w mowie i piśmie. Poziom merytoryczny zapewnia patronat prestiżowej organizacji Superbelfrzy RP.

Zajęcia w małych grupach, miła atmosfera, zaangażowani korepetytorzy, a więc dobrze trafiłeś!

Zadzwoń i zapytaj, kiedy możemy się spotkać na lekcji diagnostycznej!
Centrum WIEMY
ul. Czarnieckiego 24C
73-110 Stargard
tel. 601 899 323
www.wiemy.org
pon-pt 11:00 do 19:00

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Hetmana Stefana Czarnieckiego 24C, 73-110 Stargard, Polska