Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Doskonalenie czytania, pisania, edukacji matematycznej

Dodaj takie ogłoszenie!
Zależy Ci na wspomaganiu rozwoju swojego dziecka? Chcesz doskonalić jego umiejętności i zdolności? Oferuję zajęcia, których celem jest usprawnienie umiejętności czytania i pisania oraz zagadnień z edukacji matematycznej. Prowadzę również trening efektywnego uczenia, podczas którego dziecko pozna techniki szybkiego uczenia się, dowie się jak robić notatki, nauczy się umiejętnie planować naukę. Program zajęć opracowany jest do indywidualnych potrzeb oraz możliwości dzieci. Oferowane zajęcia mogą być przeprowadzane indywidualnie lub w formie grupowej ( maksymalnie 4 osoby w grupie ). Przy zajęciach grupowych,cena ustalana jest indywidualnie. O mnie słów kilka: pedagog terapeuta z kilkuletnim stażem.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Słomniki