Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Lekcje francuskiego przez Skype prosto z Paryża

Dodaj takie ogłoszenie!
Udzielę lekcji języka francuskiego przez Skype prosto z francuskiej stolicy gdzie aktualnie mieszkam i studiuję. Możliwe lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania oraz od podstaw.

O MNIE:

Ukończyłem studia licencjackie na kierunku filologia romańska na Uniwersytecie Opolskim. Przez pół roku studiowałem w ramach wymiany studenckiej na Université de Bourgogne w Dijon we Francji. Kontynuuję edukację na studiach magisterskich na Uniwersytecie Śląskim na kierunku Język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego. Aktualnie przebywam w Paryżu na Uniwersytecie Paryskim na wymianie studenckiej.

Jestem doświadczonym i cierpliwym korepetytorem z pasją, który znajdzie wspólny język zarówno z dzieckiem, jak i osobą dorosłą.

Zapraszam do kontaktu.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Pszczyna
Popularne