Korepetycje - język angielski, japoński, kultura Japonii 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania24/09/2020
  • Lokalizacja

Witam,
pragnę zaoferować korepetycje w przystępnych cenach z języka angielskiego (B1/B2), języka japońskiego (N5) oraz kultury tego państwa.
Spotkania zazwyczaj odbywałyby się w miejscach publicznych, np. kawiarnia na terenie Łodzi. COVID - jest możliwość spotkań online (discord, skype).
Trochę o mnie dla osób zainteresowanych:
Mam na imię Natalia i mam 19 (20) lat, studiuję Studia Azjatyckie w Łodzi, tam też zgłębiam język japoński (chociaż z nim mam już styczność od lat). Jeżeli nie przeszkadza państwu piercing oraz nienaturalny kolor włosów, zapraszam :).
Cennik/h:
Język Angielski (do poziomu B2) - 35zł
Język japoński i kultura Japonii - 45zł

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Łódź
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zdalne korepetycje z języka angielskiego.  z Łódź, zobacz zdjęcie
Zdalne korepetycje z języka angielskiego.
[Możliwość zdalnego nauczania]Witam serdecznie,student piątego roku rachunkowości udzieli korepetycji z języka angielskiego.*pomoc w przygotowaniu do sprawdzianów, kartkówek*pomoc w pracach domowychDługość zajęć: 60 minCena: 35 złPozdrawiam! :)
Udzielę korepetycji z języka angielskiego
Udzielę korepetycji z języka angielskiego dla osób ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Pomogę odrobić lekcje i wytłumaczę niezrozumiałe zagadnienia. Zajęcia online lub u mnie w domu przy ulicy Żeligowskiego. Zapraszam!
Konwersacje, korepetycje j. angielski - lektor szkoły językowej z Łódź, zobacz zdjęcie
Konwersacje, korepetycje j. angielski - lektor szkoły językowej
Jestem lektorką łódzkich szkół językowych i wykwalifikowaną korepetytorką. Prowadzę zajęcia prywatnie, a także współpracuję z firmami, w zakresie szkoleń językowych. Posiadam 8-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno w Polsce, jak i podczas kursów za granicą. Ukończyłam filologie angielską ze specjalizacją nauczycielską i tłumaczeniową.Prowadzę zajęcia wszystkich grup wiekowyc ...
Angielski - korepetycje skype, pomoc w lekcjach, konwersacje :) z Łódź, zobacz zdjęcie
Angielski - korepetycje skype, pomoc w lekcjach, konwersacje :)
SKYPE - pomoc w lekcjach, konwersacje :) Na moich zajęciach NIKT NIGDY się nie nudzi – mnóstwo energii, an(g)ielska cierpliwość ;) Ciekawe i naturalne konwersacje – moi uczniowie ZAWSZE to doceniają. Mam na imię Beata, jestem magistrem filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską oraz biznesową. Jestem także magistrem filologii polskiej. Posiadam ponad piętnastoletnie doświad ...
Angielski - wszystkie poziomy, matura, FCE/CAE/CPE, konwersacje, skype z Łódź, zobacz zdjęcie
Angielski - wszystkie poziomy, matura, FCE/CAE/CPE, konwersacje, skype
Mam na imię Tomek. Jestem absolwentem filologii angielskiej. Obecnie pracuję w szkole językowej oraz współpracuję z biurami tłumaczeń w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych, gdzie mam na co dzień stały kontakt z językiem. Przygotowuję do: - egzaminu gimnazjalnego, - matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, - certyfikatów FCE, CAE oraz CPE, - praktycznej znajomości języka w codz ...
Nauka języka angielskiego korepetycje Lodz
Witam, Zapraszam do indywidualnych zajęć z języka angielskiego na terenie Łodzi lub online. Ukończyłam anglistykę a także studia podyplomowe z tłumaczeń specjalistycznych na Uniwersytecie Łódzkim. Ucze angielskiego w szkołach językowych w Łodzi i w Zgierzu oraz udzielam korepetycji od wielu lat. Zapraszam do kontaktu.
Język angielski z Łódź, zobacz zdjęcie
Język angielski
Zapraszam dzieci i młodzież na zajęcia z angielskiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w szkołach ponadgimnazjalnych i językowych. Przygotowuje do matury. Dojeżdżam na miejsce. (35zł - 60min.)
Więcej ogłoszeń