Programista - Warszawa (stacjonarnie lub zdalnie)  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania09/05/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Poszukujemy osoby na stanowisko:


<< Programista >>
(Warszawa)

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość C++ oraz biegłość programowania w tym języku
- jęz. angielski w stopniu pozwalający na czytanie i rozumienie dokumentacji

Mile widziana znajomość:
- elementów analizy sygnału
- OpenGL

Nasi programiści używają:
- Microsoft Visual Studio
- Qt, API Windows
- Subversion, Mantis

Oferujemy:
- pracę lokalną lub zdalną
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- ciekawą pracę w młodym, kreatywnym zespole programistów
- możliwość zdobycia unikalnych umiejętności z zakresu programowania systemów medycznych i cyfrowego przetwarzania sygnałów biologicznych
- miłą, rodzinną atmosferę pracy,

Forma zatrudnienia: do uzgodnienia (umowa o pracę, o dzieło lub kontrakt - faktura VAT)

Oferty pisemne (CV ze zdjęciem) prosimy składać za pośrednictwem Gumtree

Rodzaj pracy: Pełny etat

UWAGA!
W związku z wejściem RODO prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Elmiko Biosignals_Sp. z o.o. z siedzibą w Milanówku przy ulicy Sportowej 3, NIP: 5291817032, dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.)."
_
Osoby zainteresowane udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie do powyższej klauzuli dodatkowo następującej klauzuli:

"Wyrażam również dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych Elmiko BiosignalsSp. z o.o. z siedzibą w Milanówku przy ulicy Sportowej 3, NIP: 5291817032, dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Na podstawie art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) niniejszym informujemy, że Administratorem jest Elmiko Biosignals Sp. z o.o.z siedzibą w Milanówku przy ulicy Sportowej 3, NIP: 5291817032. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Informujemy, że będziemy odpowiadać na wybrane oferty, natomiast w procesie rekrutacji weźmiemy pod uwagę wyłącznie CV zawierające powyższą klauzulę.

Elmiko(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2008
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Ursynów, Warszawa