Programista PHP / Full Stack 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania18/03/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Poszukujemy programisty PHP - Full Stack z dobrą znajomością PHP, MySQL, HTML/CSS, JavaScript, Linux, GIT oraz języka angielskiego, najlepiej z wykształceniem informatycznym lub pokrewnym. Nie jest wymagane duże doświadczenie. Za to oczekiwana jest solidna, zaangażowana osoba z chęcią do nauki i rozwoju umiejętności technicznych.

Oferta dotyczy pracy w małej, stabilnej firmie, która obsługuje dość duże systemy zewnętrzne. Zatrudniona osoba będzie pracować nad rozwojem różnorodnych, ciekawych projektów. Przy okazji będzie miała możliwość rozwijać dość wszechstronnie swoje umiejętności techniczne. Możliwe są elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna oraz różne formy zatrudnienia.

Proszę o podesłanie CV wraz z informacją o sobie, umiejętnościach, doświadczeniu itp., o podanie widełek oczekiwań płacowych (minimum za ile zgodziłbyś się podjąć pracę oraz ile chciałbyś zarabiać np. po roku) oraz o podanie od kiedy mógłbyś podjąć pracę.

Anurit(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 05-2018
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Poznań