Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Drupal Developer
Witam,Poszukujemy backend developera z doswiadczeniem w CMS DrupalWymagania:- Praktyczna znajomość CMS Drupal poparta portfolio- Terminowość, samodzielność, dyspozycyjność- Znajomosc Git lub innego systemu kontroli wersji Oferujemy:- Pracę zdalną lub z biura w Nowym Sączu- Stałą, elastyczną współpracę- Wynagrodzenie zależne od umiejetności i doświadczenia Proszę o przeslanie ...
Praca programista praktyki staż
Front-end Developer Back-end Developer - php Oferujemy prace dla programistów lub płatny staż Jeśli pracowałeś/aś we frameworkach frontendowych React, Angular lub Vue będzie to dodatkowy atut - nie jest to jednak warunek konieczny. Wyślij do nas E-mail z technologiami, nktóre znasz. Mile widziany link do GIT. Napewno dopiszemy
Profesjonalne prowadzenie social media- Facebook, Instagram itd
Witam, Bardzo chętnie zajmę się prowadzeniem Państwa funpage'ów na Facebook'u, Instagramie itp. Skrupulatnie poprowadzę powierzone mi profile w kierunku wskazanym przez Was. Jednocześnie służę radą i pomocą. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu social mediów. Zapraszam do współpracy! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Junior Wordpress/Web Developer

Dodaj takie ogłoszenie!

PRAKTYKA


Firma Estima Group sp. z o.o. poszukuje praktykantów/stażystów na stanowisko

Junior Wordpress/Web Developer.


Do obowiązków stażysty będzie należała pomoc w tworzeniu oraz utrzymaniu stron i aplikacji internetowych z wykorzystaniem technologii podanych poniżej, a także wdrażanie i modyfikacja zewnętrznych szablonów oraz wtyczek.


Od kandydatów oczekujemy:


- podstawowej znajomości CMS Wordpress + Woocommerce

- podstawowej znajomości PHP, HTML5, CSS, JavaScript, Bootstrap

- podstawowej znajomości programów graficznych (Adobe Photoshop)

- chęci i zaangażowania :)


Dodatkowo mile widziane:


- znajomość MySQL

- znajomość innych CMS, np. Joomla, PrestaShop

- status studenta


Zapewniamy:


- stanowisko pracy w biurze w Nowym Sączu

- elastyczne godziny pracy

- możliwość odbycia praktyk w niepełnym wymiarze godzin

- po okresie praktyk dla najlepszych oferujemy stałe zatrudnienie


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.


Prosimy o zamieszczenie klauzuli w aplikacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).