Prowadzący kółko informatyczne - fajna praca dla studenta!

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania07/07/2021
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPół etatu
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie
O nas

W ramach projektu InstaKółko prowadzimy zajęcia matematyczno-informatyczne dla dzieci już od 2012 roku. Organizujemy również największy w Polsce trzyetapowy konkurs matematyczno-informatyczny, który uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki,

a także Wydziału Matematyki Informatyki i Mechatroniki Uniwersytetu Warszawskiego. Jesteśmy twórcami podręcznika z podstaw programowania InstaKOD, który został zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji.

Poszukujemy osób do prowadzenia zajęć, opracowywania materiałów, a także rozwoju naszej platformy.

Zajęcia są prowadzone w formie online z siedziby naszego biura.

Czego oczekujemy

  • rzetelności,
  • dobrej organizacji własnej pracy - dotrzymywania zobowiązań,
  • chęci prowadzenia zajęć z informatyki w trakcie roku akademickiego,
  • znajomości podstaw programowania.

Oferujemy

  • na początek – 25zł/h brutto,
  • rozliczenie za równo za czas prowadzenia zajęć, jak i przygotowania do nich oraz kontakt z uczestnikami kursu między zajęciami!
  • możliwość pogodzenia pracy ze studiami, tj. praca głównie w godzinach popołudniowych,
  • przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,
  • biuro zlokalizowane na Ursynowie (skrzyżowanie Karczunkowskiej z Puławską)

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć z informatyki dla dzieci w formie online,
  • przygotowanie materiałów do zajęć dla dzieci,
  • wypełnianie dziennika,
  • opracowywanie nowych zadań dla dzieci,
  • motywowanie kursantów do nauki,
  • kontakt z rodzicami.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.instakolko.pl

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do wzięcia udziału w naszym procesie rekrutacji.

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Mokotów