Początkującego(ą) programistę(kę) Javascript (Node/Vue/Nuxt/Angular/React), PHP (Symfony/Laravel)  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/06/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Poszukujemy programistów/ek z początkującą znajomością Javascript (Node/Express, Vue/Nuxt, Angular, React/React Native), PHP (Symfony/Laravel), Python (dJango), HTML/CSS (najlepiej RWD) i angielskim na poziomie B2/C1.

Oczywiście nie oznacza to, że musisz znać wszystkie te technologie. Jeśli znasz angielski, do tego Node i Vue lub PHP i Laravel lub Node i Angular lub Node i React lub Python i Vue lub dowolna inna konfiguracja tych technologii to znaczy, że się nadajesz!

Jeśli od zawsze interesował(a/e)ś się programowaniem i chciał(a)byś poszerzać swoje umiejętności w tym zakresie w atmosferze szacunku dla Twojej osoby, na profesjonalnym sprzęcie i w nowoczesnym biurze to zachęcam do wysłania swojego CV (bez zbędnych danych osobowych typu zdjęcie czy dokładny adres). Aby zwiększyć swoje szanse, prosimy załączyć repozytorium z przykładami swoich wcześniejszych projektów lub rozwiązanych zadań testowych.

Prosimy o dołączenie standardowej formułki, że zgadzasz się jednorazowo na przetwarzanie Twoich danych w celach tej rekrutacji.

W zależności od umiejętności oferujemy 6 miesięczny zarówno płatny (800 zł netto) jak i bezpłatny staż na cały etat z możliwością ciągłego rozwoju w branży IT w najnowszych technologiach. Gwarantujemy pomoc w rozwiązywaniu kolejnych wyzwań jak i dostęp do kilkudziesięciu profesjonalnych szkoleń. Dla najlepszych istnieje możliwość skrócenia stażu do 3 mc.

Po roku od rozpoczęcia stażu zarobki kształtują się na poziomie od 2000-4000 zł netto. Wraz ze wzrostem doświadczenia przewidywane są dalsze podwyżki zarobków.

Godziny pracy (od 6-10 do 14-18). Dwa monitory najwyższej klasy. Najwyższej klasy laptop MacBook PRO 15 cali. Najwyższej jakości słuchawki bezprzewodowe. Najwyższej klasy biurko z regulacją wysokości oraz ergonomiczne krzesło komputerowe. Miła i przyjazna atmosfera pracy.

Pierwszym krokiem w rekrutacji będzie stworzenie prostej aplikacji przy pomocy REST API (w Node lub PHP) i dowolnej technologii frontendowej (Vue/Angular/React). Drugi krok to test z PHP/JS/HTML/CSS/SQL w siedzibie firmy (lub zdalnie poprzez Skype).

Firma posiada dwuletnie doświadczenie w najnowocześniejszych technologiach na rynku IT. W jej szeregach znajduje się obecne ponad 10 wszechstronnych full stack developerów, a jej szef ma ponad 15 letnie doświadczenie zarówno w programowaniu jak i zarządzaniu zespołami w dużych projektach erp / e-commerce / big data.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko do wybranych kandydatów/ek.

Another dimension of IT
ul. Opolska 12
31-323 Kraków

Rafal(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2018
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Opolska 12, 31-323 Kraków
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Programista .NET
Producent oprogramowania i elektroniki poszukuje programisty z dobrą znajomością środowiska .NET.Wymagania:.NET Core 3+, Web APITypeScriptAngular 9+PWAHTMLCSS (SASS/LESS)Bazy danych: MS SQL, SQL Lite, PostgreSQL, MySQLPraca w małym zespole, w godzinach 8.00-16.00 w pełnym lub niepełnym wymiarze.
Programista Python (Django) z Kraków, zobacz zdjęcie
Programista Python (Django)
Poszukujemy programistow (Junior / Senior / DevOps) Python do pracy przy rozbudowie i obsludze aplikacji w oparciu o framework Django + DRF. Praca jest w 100% zdalna z mozliwoscia wyjazdow do naszej siedziby w Tampie (Floryda). Wymagany jezyk angielski oraz dostepnosc w godzinach 9-5 PM ET (czas wschodni) w pelnym wymiarze czasowym.Opcjonalnie - mile widzane rowniez doswiadczenie we froncie (A ...
POSZUKIWANY PHP DEVELOPER (Laravel) z Kraków, zobacz zdjęcie
POSZUKIWANY PHP DEVELOPER (Laravel)
Oferujemy:+ prace na pełen etat/zlecenie,+ elastyczne podejście do godzin pracy,+ możliwość rozwoju,+ przyjazną atmosferę,+ udział w szkoleniach i konferencjach.Czego oczekujemy: + znajomość PHP i koncepcji OOP + doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami (MySQL, PostgreSQL, etc.) + doświadczenie z frameworkiem Laravel (wymagane!) + znajomość narzędzi typu GIT & ...
Specjalista ds. Technicznej Obsługi Sklepu Internetowego WEB DEVELOPER z Kraków, zobacz zdjęcie
Specjalista ds. Technicznej Obsługi Sklepu Internetowego WEB DEVELOPER
Specjalista ds. Technicznej Obsługi Sklepu Internetowego Sklep internetowy poszukuje pracownika biurowego do obsługi strony sklepu internetowego, ulica Ogłęczyzna w Krakowie. Do obowiązków będzie należało:- Modyfikacje witryny sklepu,- Rozwijanie projektów wraz z wyznaczonym do tego zespołem (nowe formularze etc) Oczekiwania:- Znajomość HTML5/CSS3(flexbox, grid, bootstrap),- Podstawowa znajomość ...
Programista C#, PL/SQL z Kraków, zobacz zdjęcie
Programista C#, PL/SQL
Spółki partnerskie Suder & Suder i Suder Plus są jednymi z największych firm zajmujących się dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów. Tworzą rozbudowaną sieć dystrybucji, która obejmuje oddziały w największych miastach w całej Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko: Programista C#, PL/SQL Miejs ...
Programista PHP do systemu Joomla CMS (praca zdalna) z Kraków, zobacz zdjęcie
Programista PHP do systemu Joomla CMS (praca zdalna)
Szukamy programisty do pracy zdalnej:- Minimum 4 lata programowania w języku PHP - Minimum 2 lata pracy używając systemu Joomla CMS- Znajomość bazy danej MySQL- Podstawy HTML5, CSS, Bootstrap- Znajomość systemu kontroli wersji GIT Mile widziane: AngularJS, NativeScript, React Native. Praca jest jako Freelance kontrakt. Proszę załącz swoje CV oraz stawkę godzinową.
Programista wordpress / php / html / css (30-120 zł/h)
Poszukujemy osób znających Wordpress, php, html, css. (Jest u nas duży ruch więc bezpieczniej pisać. Nie zawsze jesteśmy w stanie oddzwonić.)Praca w małym zespole w rodzinnej firmie. W biurze na Krakowskim Kazimierzu (pl. Wolnica) lub zdalnie. Słuchając metalu, rocka progresywnego i klasycznego, jazzu… albo w słuchawkach na uszach. W metodyce Agile w krótkich 7-10 dniowych sprintach. Roczny projek ...
Więcej ogłoszeń