Dodaj ogłoszenie
Machine Learning Researcher z Gdansk, zobacz zdjęcie
Machine Learning Researcher
Firma ELMIKO BIOSIGNALS to polski lider w produkcji aparatury i oprogramowania do rejestracji i analizy sygnałów biologicznych w badaniach neurologicznych. Współpracujemy z wieloma ośrodkami medycznymi i akademickimi w Polsce i na świecie.Obecnie poszukujemy inżyniera uczenia maszynowego do pracy m.in. nad algorytmami uczenia maszynowego z nadzorem, segmentacji mikrozdarzeń, modelowania przestrzen ...

Wordpress Developer - praca zdalna

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 15/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Kontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowy Inne

Wordpress Developer

Kim jesteśmy i kogo szukamy?

Jesteśmy małym teamem specjalistów od IT, który pracują z wąskim gronem zagranicznych klientów. Zależy nam na tym aby, pracowało się miło i spokojnie, bez zbędnego stresu i napięcia.

Szukamy osoby samodzielnej do pracy nad projektami opartymi o WordPress dla naszego zagranicznego Partnera (Skandynawia).

Musisz dobrze czuć się w front-endzie (HTML/CSS/JavaScript), WordPress i ogarnąć sobie podstawowe kwestie związane z innymi technologiami.

Do współpracy zapraszamy osoby które:

  • mają min. 2 lata doświadczenia przy podobnych projektach,

  • zebrały portfolio projektów którym mogą się pochwalić,

  • prowadzą działalność gospodarczą i zależy im na promowaniu własnej, dobrej marki,

  • są odpowiedzialne, samodzielne i rzetelne,

  • potrafią się komunikować w języku angielskim

Wymagane umiejętności

  • HTML/CSS - 5/5

  • Wordpress - ⅘ (w tym znajomość Advanced Custom Fields)

  • JavaScript - ⅗

  • Photoshop/Sketch - 2/5

  • PHP - ⅖

  • Git - ⅖

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • rozbudowywanie projektów o nowe funkcjonalności

  • wdrażanie nowych funkcjonalności

  • budowanie i stylowanie elementów na podstawie designów (Sketch/Photoshop)

  • dodawanie własnych Custom Post Types

  • dużo zabawy z Advanced Custom Fields

Oferujemy

  • rozliczenie na podstawie raportu spalonych godzin miesięcznie,

  • atrakcyjną stawkę godzinową (umowa B2B),

  • pracujesz, kiedy Ci wygodnie,

  • zapotrzebowanie w granicach 20-80 godzin miesięcznie (do uzgodnienia).

W naszych projektach używamy:

  • JIRA do kontrolowania projektów

  • Gita

  • Slacka

Chętnych zapraszamy do wysłania swojego CV i portfolio na adres contact@wenigersh.com.