Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Agencja Pracy w Warszawie zaprasza na praktyki(odpłatne)

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 15/04/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Praktyka
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Agencja Pracy w Warszawie (Bemowo) poszukuje studenta do pracy w biurze.W ramach poszerzenia naszej działalności i zwiększonego obłożenia poszukujemy osoby zainteresowanej pracą w naszym biurze w Warszawie jako ''Pracownik Działu Rekrutacji''. Główne obowiązki:

Praca z elektroniczną bazą danych naszych partnerów i poszukiwanie pracowników dla agencji.

Ciągłe rozbudowywanie bazy rekrutacyjnej agencji.

Praca z dokumentami.

Kontrolowanie liczby pracowników w miejscu pracy i szybkie reagowanie na problemy z rekrutacją.

Praca ze stronami i grupami w celu znalezienia pracowników w Internecie oraz praca z komunikatorami typu Viber, WattsApp.

Doświadczenie zawodowe mile widziane są osoby z doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji.

Przyjmiemy do naszego przyjaznego zespołu osobę odpowiedzialną i komunikatywną.

Oferujemy pracę na pełen etat lub 1/2 (pon. - pt. 09:00 - 17:00), warunki do pracy oraz godne wynagrodzenie wraz z premią. Praca w komfortowym biurze.

OBOWIĄZKOWA znajomość języka ukraińskiego lub języka rosyjskiego - poziom zaawansowany (większość pracy w ukraińskim / rosyjskim języku).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).” Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."