Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Mężczyzna 39 lat poszukuje pracy stałej lub dorywczej jako ochroniarz, portier, dozorca

Dodaj takie ogłoszenie!
Poszukuję pracę stałą lub dorywczą jako ochroniarz, portier lub dozorca. Na dnie, noce lub mieszanie. Jednorazowe zmiany max 16 godz. (nie mogę pracować 24 godzin ze względu na posiadanie zwierząt w gospodarstwie). Interesuje mnie praca na zasadzie umowy o dzieło lub innej bez ZUS.

Mam 39 lat, wykształcenie średnie. Biegła obsługa komputera. Podstawy angielskiego i rosyjskiego. Mam 183 cm wzrostu i jestem dość potężnej budowy ciała. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży ochrony na obiektach: budowy, parking, recepcje, przedsiębiorstwa produkcyjne, oraz obiekt handlowy. Nie mam problemów z chodzeniem, ale ze względu na dość dużą masę ciała nie mogę robić tego non stop, dlatego też wykluczam pracę na obiektach handlowych. Zero nałogów. Praca może być na terenie Warszawy i okolic, Powiatu Mińskiego oraz Siedleckiego Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.