Rencista podejmie pracę 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania15/05/2019
  • Lokalizacja
Jestem w pełni sprawnym fizycznie ,48 lat ,mężczyzną z orzeczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności.Podejmę pracę w np. w ochronie (pełny etat BEZ NOCEK lub samozatrudnienie).Nie interesuje mnie praca za najniższą krajową.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Kraków 31-702 Osiedle Na Stoku
Popularne
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam pracy w ochronie z grupą umiarkowaną 05R na stałe z Kraków, zobacz zdjęcie
Szukam pracy w ochronie z grupą umiarkowaną 05R na stałe
Niepełnosprawny z umiarkowaną grupą 05R na stałe, szukam firmy w celu podjęcia pracy w ochrona-dozór,nie posiadam licencji ochroniarza.Mam 58 lat prawo jazdy, bez nałogów ,jestem sumienny ,punktualny i obowiązkowy,obsługa komputera.Telefon kontaktowy-504234250 stacjonarny(12) 3892794mieszkam Skała koło Ojcowa
Doświadczony pracownik
Witam mam 35 lat.Posiadam prawo jazdy kat.b Jestem na rencie stałej, pracowałem jakiś czas w ochronie;obiekty zamknięte /budowy /kluby mogą być same nocne zmiany.
STRÓŻ NA BUDOWE LUB JAKIMŚ OBJEKCIE
SZUKAM PRACY W GODZINACH NOCNYCH.MAM 34 LATA
Szukam pracy
Witam. Mężczyzna 40 lat, poszukuje pracy w charakterze parkingowego/ochroniarza w sklepie itd. Może być to nocna praca,nawet na dwa dni w tyg.
Stróz poszukuje pracy
Stróz emeryt poszukuje pracy tel kon 514 776 133
Więcej ogłoszeń