Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
absolwentka prawa szuka pracy biurowej z Wroclaw, zobacz zdjęcie
absolwentka prawa szuka pracy biurowej
Absolwentka studiów prawniczych szuka pracy administracyjno-biurowej. Obecnie jestem po kursie pracownik biura i handlu. Mam Certyfikat ECDL - Word i Excel Znam języki: angielski-poziom ponadpodstawowy, niemiecki-podstawowy. Podejmę pracę biurową w firmie na umowę zlecenie lub o pracę, umowę zastępstwo, umowę o pracę tymczasową... Jestem osobą zorganizowaną, komunikatywną, odpowiedzialną. In ...
PILNIE SZUKAM PRACY BIUROWEJ
Szukam pracy biurowej. Mam bardzo duże doświadczenie w sprzedaży- telemarketing m.in. systemy ERP. Jestem osobą zdyscyplinowaną,sumienną. Podchodzę do wykonywanej pracy z należytą starannością. Na życzenie prześle swoje CV. Czekam na poważne oferty. Nie interesują Mnie ubezpieczenia i branża finansowa (kredyty,pożyczki itp.). Interesuje Mnie praca we Wrocławiu okolice Rynku.
PILNIE SZUKAM PRACY BIUROWEJ
Szukam pracy biurowej. Mam bardzo duże doświadczenie w sprzedaży- telemarketing m.in. systemy ERP. Jestem osobą zdyscyplinowaną,sumienną. Podchodzę do wykonywanej pracy z należytą starannością. Na życzenie prześle swoje CV. Czekam na poważne oferty. Nie interesują Mnie ubezpieczenia i branża finansowa (kredyty,pożyczki itp.).Interesuje Mnie praca we Wrocławiu okolice Rynku.
SZUKAM PRACY BIUROWEJ
Szukam pracy biurowej. Mam bardzo duże doświadczenie w sprzedaży- telemarketing m.in. systemy ERP. Jestem osobą zdyscyplinowaną,sumienną. Podchodzę do wykonywanej pracy z należytą starannością. Na życzenie prześle swoje CV. Czekam na poważne oferty. Nie interesują Mnie ubezpieczenia i branża finansowa (kredyty,pożyczki itp.).Interesuje Mnie praca we Wrocławiu okolice Rynku.
SZUKAM PRACY DODATKOWEJ
Szukam pracy dorywczej 2-3 x w tygodniu w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Okolice Muchoboru Wielkiego. Mam doświadczenie jako pracownik biurowy oraz pracownik działu sprzedaży. Mogę wprowadzać faktury, pomagać w księgowaniu, ogarnąć archiwum i pocztę. Praca w sklepie internetowym również nie jest mi obca. Każdą propozycję chętnie rozważę.
Szukam pracy we Wrocławiu. z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Szukam pracy we Wrocławiu.
Dzień dobry. Moimi wyuczonymi zawodami są: sprzedawca, technik ekonomista ( matura). Posiadam umiejętność obsługi programów komputerowych, Internetu oraz urządzeń biurowych ( drukarka, skaner, ksero). Moim doświadczeniem jest odbyty staż w Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu na stanowisku: referenta. Jestem osobą punktualną, sumienną, komunikatywną, dokładną, elastyczną, wykazującą się dużą kulturą os ...
Szukam pracy administracyjno-biurowej.
Witam.Mieszkam we Wrocławiu na kozanowie. Z zawodu jestem technik ekonomista.Od m-ca września podejmę pracę administracyjno-biurową do godz.16. Nie interesuje mnie sprzedaż produktów bankowych, finansowych czy też ubezpieczeniowych.Może to być cały etat lub 1/2 czy też 3/4 w zależności od potrzeb pracodawcy. Przez 25 lat pracowałam w księgowości budżetowej jako główna księgowa w szkole medyczn ...
Więcej ogłoszeń

Szukam pracy w biurze we Wrocławiu

Dodaj takie ogłoszenie!

Witam serdecznie:)

Szukam obecnie pracy w biurze we Wrocławiu lub najbliższej okolicy. Mam doświadczenie w pracy o takim charakterze jako pracownik biurowy w firmie spedycyjnej oraz roczne w dziale handlowym firmie IT jako handlowiec stacjonarny. Pracowałem też kilka lat jako doradca klienta. ( Branża IT, RTV, AGD) oraz kilka lat w logistyce magazynowej. Ostatnia moja praca to praca w biurze w firmie budowlanej jako asystent kierownika robót.

Potrafię obsługiwać komputer w zakresie systemu Windows oraz pakietu Ms Office. Język angielski w zakresie podstawowym. Pracowałem na systemie Subiekt, Comarch Optima XL, WMS. Obsługuję urządzenia biurowe. Odbyłem szereg szkoleń z zakresu technik sprzedaży i komunikacji.

Podsumowując mam doświadczenie od działu sprzedaży, poprzez prace biurowe kończąc na logistyce. Myślę że mam kompleksowe doświadczenie o które niezbyt łatwo na rynku pracy. Pracę podejmę najlepiej od razu ponieważ nie mam okresu wypowiedzenia.

W razie zainteresowania moją kandydatura prześle niezwłocznie swoje CV.


Tomasz