Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Profesjonalna obsługa administracyjna
Dzień dobry. Nazywam się Natalia. Od dwóch lat prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą w zakresie profesjonalnej, administracyjnej obsługi biura/klienta. W okresie ostatnich dziesięciu lat pracowałam w obsłudze klienta w różnych firmach, wypracowując własne i skuteczne metody pracy. Po okresie zdobywania cennego doświadczenia doszłam do wniosku, że mogłabym się realizować na zasada ...
Szukam pracy
Posiadam doświadczenie w pracy na stanowiskach biurowych. Jestem osobą, która szybko odnajduje się w nowej pracy, nie mam problemu z przyswajaniem nowej wiedzy. W mojej pracy zajmowałam się m.in.: * koordynowaniem pracą biura i małym zespołem * samodzielne prowadzenie biura * wprowadzaniem do systemu dokumentów kosztowych * wystawianiem dokumentów sprzedażowych i magazynowych * obsługą urzą ...
Wirtualna asystentka/HR/Szkolenia z j.angielskim i niemieckim
Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług asystenckich online. Zajmuję się m.in. : korespondencją mailową, prowadzeniem mediów społecznościowych, tłumaczeniami, pisaniem artykułów, korektą, nauczaniem języka angielskiego, organizacją kalendarza/spotkań/podróży/szkoleń, uzupełnianiem danych, HR (zamieszczanie ogłoszeń, zbieranie CV, preselekcja telefoniczna kandydatów, sprawdzanie poziomu ...
Szukam pracy dodatkowej! KADRY, REKRUTACJA, PRACA BIUROWA
Podejmę się pracy zdalnej na 1/4 lub 1/3 etatu, najchętniej w agencji rekrutacyjnej, agencji pracy tymczasowej. Preferuję rozliczenie poprzez portal USEME (wówczas mogę wystawić fakturę). Z przyjemnością pomogę w działaniach administracyjno - biurowych związanych zarówno z twardym, jak i miękkim HR-em. Moje dotychczasowe doświadczenie: ✔Asystent ds rekrutacji (ok 10 miesięcy) ✔Asystent ds kadr ...
Księgowość, kadry
Księgowa z wieloletnim doświadczeniem poprowadzi księgi handlowe, kpir oraz kadry. Zapraszam do współpracy (nie interesuje mnie praca na etat)
KADROWA poprowadzi kadry i płace
Doświadczona Kadrowa poprowadzi kadry i płace w firmie. Wystawiam rachunek, mam swój program kadrowy. Ceny od 50 zł za pracownika.
Kadrowa szuka pracy na 1/2 etatu
Szukam pracy na 1/2 etatu. Mam 10 lat doświadczenia w kadrach i płacach, również w biurze rachunkowym. Zainteresowanych proszę o kontakt przez gumtree.
Więcej ogłoszeń

Specjalista z językiem czeskim szuka współpracy. 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania26/02/2020
Przyjmę zlecenia przekładów pisemnych (nieprzysięgłych) z języka czeskiego na polski lub odwrotnie w ramach dłuższej i sformalizowanej współpracy z firmą, która ma kontakty lub klientów na rynku czeskim i potrzebuje na bieżąco tłumaczyć dokumenty handlowe i korespondencję mailową lub listowną.

Atuty:

- Bardzo dobra znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie.
- Znajomość słownictwa fachowego (edukacja, turystyka, handel, biznes, prawo) niezbędnego w każdej firmie przy kontaktach z klientami, urzędami, bankami, dostawcami.
- Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta polskiego i zagranicznego, w dziale handlowym, współpracy z zagranicą, w tłumaczeniach pisemnych i ustnych.
- Osoba z poczuciem humoru, komunikatywna, dobrze nawiązująca kontakty z ludźmi ze wszystkich grup wiekowych (doskonały kontakt z młodzieżą - wieloletnia działalność jako korepetytor, potwierdzona doskonałymi referencjami uczniów i klientów), duża wiedza ogólna, zdolności sprzedażowe.
- Lekkie pióro, jasne formułowanie myśli, umiejętność tworzenia tekstów, doświadczenie jako dziennikarz/publicysta prasowy, blogger.
- Możliwość zdalnej obsługi klienta czeskiego i korespondencji handlowej na wysokim poziomie językowym i merytorycznym.


Osoby zainteresowane proszę o kierowanie ofert odpowiadających mojemu profilowi lingwistycznemu i zawodowemu przez formularz na stronie. Interesuje mnie możliwość współpracy z firmami z Wrocławia lub Kłodzka i powiatu kłodzkiego.


Paweł(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2016
Popularne