Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam od zaraz pracy na pół lub 3/4 etatu
Dzień dobry, Szukam stałej pracy na pół etatu. Interesuję mnie praca na recepcji, w dziale firmy (chętnie marketing), w administracji, płatne staże itp. – rozważę każdą propozycję pracy. Mogę również pracować z językiem angielskim.Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Europeistyka, jednak moja praca dyplomowa dotyczyła reklamy, głównie telewizyjnej oraz intern ...
Szukam pracy - praca biurowa / sklep internetowy / konsultant telefoniczny (nie call center)
Witam,Mam 28 lat.Poszukuję od zaraz pracy w charakterze pracownika biurowego. Mogę wprowadzać dane, odpisywać na maile, odbierać telefony, pakować przesyłki i wystawiać faktury (po przeszkoleniu).Oferuję:- Dobrą znajomość pakietu Office,- Bardzo dobrą znajomość Microsoft Windows,- Doświadczenie w kontakcie mailowym/ telefonicznym z Klientem,- Znajomość języka angielskiego – podstawowąJestem zainte ...
Szukam pracy biurowej.
Szanowni Państwo, mam na imię Katarzyna, mam 33 lata i poszukuję pracy na cały etat, lub jego część. Posiadam doświadczenie w pracy biurowej, jako sekretarka, koordynator oraz kierownik administracyjny. Nie mam problemu z obsługą komputera i urządzeń biurowych, szybko przyswajam nowe programy. Nie jestem osobą konfliktową, umiem pracować w grupie oraz pod presją czasu. Jeżeli zainteresowała Państw ...
Kobieta szuka lekkiej pracy dorywczo
Podejmę lekką pracę dodatkową, umysłową lub fizyczną w godzinach popołudniowo - wieczornych. Jestem uczciwa, ambitna, odpowiedzialna. Mam wykształcenie wyższe humanistyczne.
Office manager, asystentka biura, specjalista ds administracji
40-latka szuka pracy dodatkowej (po godz. 15.00) w administracji. Wykształcenie wyższe. Doświadczenie w pracy na stanowisku: office manager, asystentka biura, specjalista w wydziale administracyjnym.
Szukam pracę bez doświadczenia
Kobieta z Białorusi wykształcenie wyższe ekonomiczne podejmie pracę nie fizyczną. Bez sponsoringu.
Poszukuję od zaraz pracy biurowej !!!
Poszukuję od zaraz pracy biurowej w Warszawie.Posiadam wykształcenie wyższe administracyjne oraz wykształcenie pozwalające mi na pracę w kadrach. Moje doświadczenie w pracy biurowej wynosi 2 lata.Nie jestem zainteresowana umowami prawa cywilnego.Jestem bardzo dobrze zorganizowaną, punktualną i odpowiedzialną osobą. Proszę o kontakt przez formularz Gumtree!
Więcej ogłoszeń

Szukam pracy stałej lub na zastępstwo

Dodaj takie ogłoszenie!


Mgr administracji z długoletnim stażem szuka pracy na umowę o pracę lub umowę zlecenie. Może być na czas określony (zastępstwo) Doświadczenie w organizacji szkoleń i wyjazdów, obsłudze klienta, zaawansowana znajomość programów MS Office, baz danych, umiejętność przygotowania i redagowania pism urzędowych, zdolności analityczne, umiejętność współpracy z ludźmi. Prawo jazdy.