Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Inteligentny, charyzmatyczny, lojalny

Dodaj takie ogłoszenie!
Posiadający doświadczenie na stanowisku kierowniczym (instytucje finansowe, administracja biurowa), szeroko rozwinięte umiejętności interpersonalne (koordynowanie pracy grupy osób, kontakt z klientem), posługujący się językiem polskim - tak mówionym jak i pisanym - na poziomie nieosiągalnym dla przeciętnego "zjadacza chleba", samodzielny, dokładny i lojalny; wykazujący się niejaką znajomością prawa, biegły w sporządzaniu pism, odporny na stres i kreatywny, szuka pracy. Interesuje mnie praca o zbliżonym profilu do tej, jaką podejmowałem dotychczas - administracja biurowa, finanse, prawo.
Ze względu na posiadane przeze mnie umiejętności, doświadczenie, także wspomniane już cechy takie jak charyzma, inteligencja, sumienność i lojalności oraz z uwagi na fakt, że chcę współpracować jedynie z najlepszymi, ZDECYDOWANIE NIE PISZ DO MNIE:


- jeśli jesteś pracodawcą, którego możliwości intelektualne przerasta prosta konstatacja, że za sumienną i rzetelną pracę trzeba płacić godziwe pieniądze
- jeśli oferujesz jedynie tzw. umowy śmieciowe, które są niczym więcej jak aberracją i splunięciem w twarz standardom obowiązującym w krajach cywilizowanych
- jeśli oferujesz tzw. najniższą krajową plus jakieś efemeryczne premie, procenty od obrotu, sprzedaży itp. formy "mydlenia oczu" mające przysłonić fakt, że oferujesz żałosną pensję podstawową
- jeśli oferujesz pracę nie zapewniającą REALNYCH możliwości awansu
- jeśli oferujesz pracę de facto uwsteczniającą, nie oferującą szkoleń lub kursów podnoszących kwalifikacje pracownika
- jeśli uzyskanie urlopu w Twojej firmie wymaga ekwilibrystki godnej fizyka jądrowego
- jeśli rekrutację w Twojej firmie przeprowadza haerowiec świeżo po studiach, częstujący potencjalnych kandydatów "skomplikowanymi" problemami moralnymi typu "kogo wypchnąłbyś z jadącego wagonika" lub zadający pytania godne co najwyżej zabaw dzieci z zerówki pokroju "podaj swoje trzy wady/zalety"Szanujmy swój czas! Mamy go wszakże dziś tak mało. Czekam więc jedynie na POWAŻNE i KONKRETNE oferty.
Kontakt wyłącznie za sprawą prywatnej wiadomości na tym portalu. Mój czas jest zbyt cenny bym tracił go na kontakty telefoniczne z kombinatorami, wyzyskiwaczami i wszelkimi innymi przejawami posuniętego do granic absurdu kapitalistycznego wyzysku właściwego raczej krajom tzw. Trzeciego Świata aniżeli państwu leżącemu w centrum Europy i należącemu do UE. A niestety taka jest większość pracodawców w tym kraju.
Jak powiadam - mnie interesuje ta mniejszość na poziomie.