Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Podejmę współpracę
Poszukuję pracy biurowej. Posiadam duże doświadczenie w zarządzaniu zespołem jak również w obsłudze klienta bezpośredniej i pośredniej. Jestem osobą komunikatywną szybko uczącą się. Podejmę prace od już. Tylko poważne oferty. CV wyślę na maila.
Prawnik, aplikant pisanie pism procesowych, umów w obrocie nieruchomościami - praca zdalna
Jestem tegoroczną aplikantką notarialną oraz absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, posiadam ponad 5-letnie doświadczenie w sporządzaniu umów w zakresie obrotu nieruchomościami oraz w zakresie wszelkich sprawa spadkowych, ponad to posiadam doświadczenie w rejestracji spółek.Chętnie podejmę współpracę z kancelaria, biurem prawnym lub agentem nieruchomości w formie pracy zdalnej w zakres ...
Prawnik bez aplikacji - praca zdalna
Chętnie podejmę współpracę z kancelaria, biurem prawnym w formie pracy zdalnej polegającej na sporządzaniu pism procesowych, wszelkiego rodzaju umów, pozwów na podstawie ustandaryzowanych dokumentów w zakresie prawa handlowego, prawa odszkodowawczego, prawo egzekucyjne i windykacja należności, prawo karne itp Forma współpracy do ustalenia.Zapraszam serdecznie do kontaktu.
Podejmę pracę od zaraz
Witam  poszukuję pracy od zaraz.Wcześniej pracowałam w hurtowni kosmetycznej przez ponad rok. Zajmowałam się tam bezpośrednią obsługa klienta zamówieniami wystawianiem faktur itp.  Pracowałam również w firmie informatycznej jako sekretarka. Do moich obowiązków należało min pilnowanie pracowników firmy zamawianie artykułów biurowych i spożywczych redagowanie dokumentów kontakt mailowy i telefonic ...
Doradca Klienta z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Doradca Klienta
Podejmę pracę stałą lub współpracę (możliwość home office), posiadam bogate i różnorodne doświadczenie w obsłudze klienta (bezpośredniej i telefonicznej, klienci indywidualni i biznesowi, w sektorze komercyjnym i publicznym).Posiadam znajomość obsługi komputera (software i hardware), język angielski w stopniu komunikatywnym, prawo jazdy kat.B, jestem dyspozycyjny.Posiadam własną "bazę" kontaktów d ...
Wirtualna asystentka
Witam, Przyjmę zlecenie pracy zdalnej. Chętnie podejmę się obsługi e-malia, prowadzeniu biura, wprowadzania danych, działań marketingowych, Istnieje możliwość jednorazowego wsparcia lub dłuższej współpracy.
Podejme prace jako ksiegowa
Witam, podejme prace jako ksiegowa na czesc etatu . Posiadam 3letnie doswiadczenie I odpowiednia wiedze. W razie zainteresowania proszs o kontakt.
Więcej ogłoszeń

Podejmę pracę / współpracę z TV

Dodaj takie ogłoszenie!
Podejmę pracę lub współpracę z TV. Prowadzę własną działalność gospodarczą. Odpada więc obowiązek odprowadzania składek do ZUS. Wykształcenie wyższe prawnicze plus ukończone Studium Asystenta Biznesu. Doświadczenie: redagowanie pism procesowych, występowanie przed sądami i urzędami, prowadzenie biura kancelarii prawnej..
Tola (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 11-2018