Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Specjalista ds. sprzedaży Handlowiec Przedstawiciel ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY z Oswiecim, zobacz zdjęcie
Specjalista ds. sprzedaży Handlowiec Przedstawiciel ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
Witam, Na imię mam Łukasz. Pracuję w handlu oraz obsłudze klienta od czasów studiów. Jako student zaczynałem swoją drogę od stanowiska sprzedawcy w salonie jednej z popularnych marek odzieżowych, poprzez Call-Center, a obecnie, dzięki licznym praktykom oraz różnorodnemu doświadczeniu pracuję jako handlowiec w znanej firmie zajmującej się ciekawymi usługami dla przedsiębiorstw sektora transportoweg ...

Mgr filologii angielskiej poszukuje pracy

Dodaj takie ogłoszenie!
Poszukuję pracy w biurze z j. angielskim i niemieckim, jako tłumacz języka angielskiego (w tym zdalny) bądź nauczyciel j. angielskiego. GG 9108173 Jestem również zainteresowana innymi propozycjami pracy. Profesjonalizm, kompetencja i rzetelność. Podstawy francuskiego. Pełna obsługa komputera.