Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Doświadczony humanista wolny strzelec szuka pracy -- płynny j.ang i świetna znajomość PC
Cześć,Szukam pracy stałej lub na zlecenie. Doskonała znajomość komputera (pakiet MS office, Photoshop i inne). Płynny j.ang w mowie i piśmie (10 lat pracy w UK). Wykształcenie średnie techniczne. Bogaty dorobek artystyczny i redakcyjny -- prowadznie dwóch dużych portali internetowych i galerii sztuki. Doświadczenie w fotografii, mediach społecznościowych, projektowaniu stron WWW i administrowaniu ...

Mgr filologii angielskiej poszukuje pracy

Dodaj takie ogłoszenie!
Poszukuję pracy w biurze z j. angielskim i niemieckim, jako tłumacz języka angielskiego (w tym zdalny) bądź nauczyciel j. angielskiego. GG 9108173 Jestem również zainteresowana innymi propozycjami pracy. Profesjonalizm, kompetencja i rzetelność. Podstawy francuskiego. Pełna obsługa komputera.