Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Wielojęzyczny mówca szuka pracy na Międzynarodowym Stanowisku, w branży Nieruchomości, Customer Care z Mokotow, zobacz zdjęcie
Wielojęzyczny mówca szuka pracy na Międzynarodowym Stanowisku, w branży Nieruchomości, Customer Care
Witam. Poszukuję pracy na Międzynarodowym stanowisku w branży Nieruchomości lub Customer Care. Nazywam się Lena i mam 34 lata. Jestem wielojęzycznym pracownikiem biurowym z ponad 10 letnim doświadczeniem w Obsłudze Klienta i potrafię efektywnie koordynować kilka departamentów w tym samym czasie. Szukam pracy w firmie z perspektywą rozwoju. Zachęcam do zapoznania się z moim doświadczeniem za ...
Szukający pracy biurowej od pn-pt z Mokotow, zobacz zdjęcie
Szukający pracy biurowej od pn-pt
Witam, jestem bardzo otwartą osobą. Uczę w weekendy obcokrajowców przedmiotów administracyjnych. Orientacja, religia, narodowość - nie mam z tym problemów.Poszukuje pracy biurowej- mogą być też wyjazdy. Skończyłem informatykę (technikum), prawo (magister) oraz kurs nauczycielski na SGGW.Mam doświadczenie z pracą biurową w dziale księgowości w Colgate-Palmolive oraz w Kancelarii Windykacyjnej.Otwar ...
Prawniczka poszukuje pracy na pół etatu (umowa zlecenie) z Mokotow, zobacz zdjęcie
Prawniczka poszukuje pracy na pół etatu (umowa zlecenie)
Dzień dobry,poszukuję pracy na pół etatu i umowę zlecenie. Interesuje mnie również praca zdalna.Posiadam 8-letnie doświadczenie zawodowe.CV prześlę osobom zainteresowanym.
Główna księgowa / samozatrudnienie /praca zdalna /własna działalność
Poszukuję pracy na zasadzie samozatrudnienia w formie pracy zdalnej .Posiadam od 2001 r. swoją działalność gospodarczą świadczącą usługi finansowo- księgowo .Jestem bardzo doświadczoną księgową z 18- letnim doświadczeniem i stażem pracy . Opis umiejętności :- prowadzenie pełnej księgowości dla spółek zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości,- sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ...
pomoc w biurze, rejestracja, praca w sekretariacie
Poszukuję pracy związanej z biurowością, administracją. Mam 26 lat i szukam przede wszystkim czegoś do przyuczenia - komputer etc. Mogę odbyć staż przed podjęciem pracy na etat, gdyż po prostu nie mam zawodowego doświadczenia. Wykształcenie srednie licealne. Ukonczona w zeszłym roku szkoła policealna na kierunku Administracja. Niestety nie znam jezyków obcych. Proszę o przemyślane propozycje.
Szukam pracy dodatkowej
Witam, Poszukuję pracy dodatkowej. Interesują mnie godziny od ok 16:30 -17:00 do 22:00 oraz praca w weekendyJestem studentką, Bardzo dobrze znam Excela, oraz podstawy VBA oraz SQL (ukończone kursy z certyfikatem)
Szukam pracy w księgowości
Dzień Dobry Poszukuję pracy w księgowości lub sekretariacie.Mam 23-lata. Posiadam ponad 7-miesięczne doświadczenie na stanowisku pomoc ksiegowej oraz w kompleksowej obsłudze sekretariatu. Moimi zaletami są sumienność, umiejętność pracy pod presją oraz chęć uczenia się nowych rzeczy.
Więcej ogłoszeń

Poszukuję pracy

Dodaj takie ogłoszenie!

Witam.

Poszukuję dodatkowej pracy, którą mogłabym wykonywać w domu przez internet ( spodziewam się dziecka ) Za oferty typu MLM z góry bardzo dziękuję. Proszę o konkretne oferty.

Pozdrawiam.