Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Księgowa/samodzielna księgowa. Milanówek i okolice

Dodaj takie ogłoszenie!

Poszukuję zleceń na obsługę księgową, kadrową i płacową. Pełen zakres prowadzenia księgowości, kadr i płac, sporządzanie sprawozdań finansowych. Posiadam licencjonowane programy księgowo-kadrowe oraz ubezpieczenie OC. Forma współpracy do uzgodnienia. Możliwość wystawienia FV. Praca we własnym biurze w pełnym zakresie lub maksymalnie ½ etatu u Kontrahenta (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło). Posiadam kilkuletnie doświadczenie w księgowości Sp. z o.o. oraz wieloletnie doświadczenie w działach rozliczeń i administracji. Świetnie posługuję się Excelem i innymi programami pakietu Office. Znam programy WAPRO (WF-Fakir, WFKaper, WFGang, WFMag) , Optima, Symfonia również od strony magazynowej. Jestem osobą samodzielną, zorganizowaną, rzetelną, posiadam wysoko rozwinięte umiejętności analityczne. Posiadam prawo jazdy kat.B. Proszę o maile, z przybliżonym adresem firmy i krótkim opisem działalności. Interesuje mnie zwłaszcza rodzaj prowadzonej działalności i jej forma prawna, liczba pracowników, średnia ilość dokumentów (przychody+koszty) w miesiącu. Najchętniej podejmę współpracę z firmami w promieniu max 15km od Milanówka (Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Milanówek, Brwinów, Otrębusy, Pruszków, Piastów)

--- Ukończone kursy w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce zakończone egzaminami zawodowymi : - Specjalista ds. podatków (kod zawodu: 431190) - Samodzielny Księgowy (kod zawodu: 241103) - Księgowy (kod zawodu: 331301) Obecnie uczestniczę w kursie Stowarzyszenia Księgowych : "Kadry i płace w praktyce".

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Milanówek