Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Księgowa z uprawnieniami

Dodaj takie ogłoszenie!
Witam zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne.Poprowadzę księgi handlowe,książkę przychodów rozchodów,ryczałt,vat, kadry i płace oraz pełną obsługę zus.Mam wieloletnią praktykę w prowadzeniu spółek,szkół,hurtowni,zakładów produkcyjnych-handlowych i usługowych.Poprowadzę również wspólnoty mieszkaniowe.Rozliczam też unijne dotacje chętnie służę pomocą osobą które zaczynają prowadzić własny interes.Mogę zająć się doradztwem i pomocą w zrozumieniu przepisów.Serdecznie zapraszam jestem mobilna wiec dojadę do klienta.Pozdrawiam.
Asia (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 02-2014
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Łódź, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
PRACA, Praca
Witam, Od ponad dwóch lat zajmuje się pomocą w przepisywaniu prac (licencjackich, magisterskich, inżynierskich - wykresy, tabele, rysunki tworzę sama), dokumentów, książek, skanów, rękopisów itp. Pracę wykonuje szybko, rzetelnie i tanio! ZAoszczędzają Państwo czas, którego mamy bardzo mało. Zapraszam do kontaktu.
Doradca Klienta z Lodz, zobacz zdjęcie
Doradca Klienta
Witam, Podejmę pracę stałą lub współpracę (możliwość home office), posiadam różnorodne doświadczenie w obsłudze klienta (bezpośredniej i telefonicznej, indywidualni i biznesowi, w sektorze prywatnym i publicznym), znajomość obsługi komputera (software i hardware), język angielski w stopniu komunikatywnym, prawo jazdy kat.B, jestem dyspozycyjny od rana do wieczora.Zapraszam do kontaktu.
Szukam dodatkowego zatrudnienia
Posiadam uprawnienia zawodowe Inspektora ds BHP i p.poż. , dużą znajomość Kodeksu Pracy i wszelkich innych przepisów z nim związanych. Posiadam również ukończony kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Przez cały okres mojej pracy zawodowej zajmowałam się sprawami kadrowymi i sprawami bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Znam dodatkowo zakres prac dotyczący gospodarki magazynowej. Szukam dodatkowego zatr ...
Szukam Pracy Biurowej lub w Administracji
Szukam pracy na stanowisku biurowym lub administracyjnym. Moje CV :Imię i nazwisko: Artur ŚwiąderData urodzenia: 26.11.1987 Stan cywilny: kawaler Obywatelstwo: polskie Adres zamieszkania: ul. Tuszyńska 183/33 ...
Szukam pracy na 1/2 etatu
Szukam pracy na 1/2 etatu od 26-go danego miesiąca do 10-go następnego miesiąca, wykształcenie średnie, posiadam doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej oraz w księgowości. Proszę o kontakt Anna.
Prawnik 5 lat doświadczenia ZDALNA
Posiadam doświadczenie zawodowe w pracy w kancelariach radcowskich (5 lata) oraz w urzędzie. W pracy wykonuję wymagające wiedzy prawniczej czynności bezpośrednio związane ze świadczeniem pomocy prawnej przez radcę prawnego. Mogę podjąć pracę w kancelarii radcowskiej, adwokackiej, notarialnej albo w dziale prawnym przedsiębiorstwa. Poszukuję pracy nastawionej na przygotowywanie pism. Istnieje możli ...
szukam pracy na etat
Podejmę pracę na recepcji,w firmie badź zakładzie.Jestem kobieta (40lat)otwarta na nowe wyzwania,kochajaca kontakt z ludźmi,swobodnie posługuję się j.angielskim i komputerem.
Więcej ogłoszeń