Szukam pracy na pełny etat 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/09/2019
  • Lokalizacja

Mężczyzna z doświadczeniem w obszarach zakupu i sprzedaży szuka pracy biurowej na pełen etat. Potrafię negocjować, uzgadniać z kontrahentami szczegółowy zakres dostaw i warunków handlowych. Umiem przyjąć towar i wystawić dokument sprzedaży. Znajomość MS Office, a szczególnie Excel. Wykształcenie średnie, znajomość języka rosyjski w stopniu komunikatywnym. Gwarantuję wysoką kulturę osobistą oraz odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Hledam(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 09-2019
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Białystok
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam miejsca na odbycie stażu (bezłpłatny dla pracodawcy). z Białystok, zobacz zdjęcie
Szukam miejsca na odbycie stażu (bezłpłatny dla pracodawcy).
Poszukuję firmy, która przyjęłaby mnie na staż opłacany przez Urząd Pracy. Interesuje mnie praca na stanowisku pracownia umysłowego (praca biurowa, obsługa klienta itp.). Ukończyłem studia wyższe na kierunku humanistycznym, co pozwoliło mi rozwinąć umiejętności krytycznego myślenia czy otwartości na nowe wyzwania. Zainteresowanych pracodawców zapraszam do kontaktu.
księgowa kadrowa
obsługa księgowo-kadrowo-płacowa w pełnym zakresiekontakt z urzędamiOC, CERTYFIKAT MF