Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pomogę w zrobieniu porządku w ogrodzie itp. pracach wymagających zdrowia i siły fizycznej.
Pomogę w zrobieniu porządku w ogrodzie itp. pracach wymagajązcych zdrowia i siły fizycznej. Naprawa komputera.Dzień dobry podejmę się roboty.Mogę też odnowić meble ogrodowe lub naprawić komputer. Czysto i sprawnie. Jestem dyspozycyjny w pon. śr. czw. po 14 a także w weekend.Jeśli przyda się moja pomoc, zachęcam do kontaktu przez email lub rozmowa/sms na nr. 511-063-430.
Pomogę w zrobieniu porządku w ogrodzie itp. pracach wymagających zdrowia i siły fizycznej.
Dzień dobry podejmę się roboty. Czysto i sprawnie. Jeśli przyda się moja pomoc, zachęcam do kontaktu przez email lub rozmowa/sms na nr. 511-063-430.
Pracownik fizyczny/gospodarczy
Od zaraz podejme pracę fizyczną z zakwaterowaniem na terenie Warszawy albo kolo Warszawy. Nie na budowie! Stawka 12-18zl/h. Jestem ukraincem, potrzebuje pracy tylko z zakwaterowaniem. Znam jezyk polski.
Sprzątanie biura
Poszukuję pracę na wieczór - od godziny 18. Proszę o kontakt telefoniczny : 888817189.
Więcej ogłoszeń

Szukamy różnej pracy fizycznej. Na magazynie, w ogrodnictwie lub wszelkie inne propozycje. Warszawa.

Dodaj takie ogłoszenie!

Szukamy różnej pracy fizycznej z zamieszkaniem lub bez, na magazynie, w ogrodnictwie, załadunek - rozładunek, porządkowanie terenu, na budowie lub wszelkie inne propozycje. Na stałe lub dorywczo. Osoby z Ukrainy, pracowici, bez nałogów)