Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pracownicy fizyczni (mężczyźni i kobiety) z Białorusi szukają pracy w Polsce!!! z Gdańsk, zobacz zdjęcie
Pracownicy fizyczni (mężczyźni i kobiety) z Białorusi szukają pracy w Polsce!!!
Pracownicy fizyczni z Białorusi (mężczyźni i kobiety) szukają legalnej pracy w Polsce!!!Preferowana praca w branży produkcyjnej, przetwórczej, budowlanej, magazynowej, sortowniczej, rolniczej, ogrodniczej lub usługach związanych ze sprzątaniem, utrzymaniem zieleni, pracami remontowymi itp.Osoby z podstawowymi kwalifikacjami, bez nałogów, odpowiedzialne i pracowite.Możliwość podjęcia pracy po załat ...
Szukam pracy fizycznej z Gdańsk, zobacz zdjęcie
Szukam pracy fizycznej
Pan 53 lata pracowity solidny .Szuka pracy fizycznej nie ciężkiej.Płatność dniuwki.Pozdrawiam
Remonty i wykończenia
Poszukuję pracy przy remontach i wykanczaniu wnętrz. Posiadam kilkanaście lat doświadczenia a powierzone prace wykonuję starannie i sumiennie. Jestem w wieku 38 lat. Nie interesują mnie duże budowy. 
Szukam pracy Operator Koparki .Koparko Ładowarki  Brukarz z Gdańsk, zobacz zdjęcie
Szukam pracy Operator Koparki .Koparko Ładowarki Brukarz
Szukam pracy jako operator koparki kołowej jak i gasienicowej oraz koparko-ładowarki. Posiadam odpowiednie uprawnienia, badania lekarsie i psycho testy jak i doświadczenie zawodowe przy pracach brukarskich jak i kanalizaci sanitarnej. Możliwość delegacji oraz wyjazd za granicę za odpowiednią stawkę.
Solidna, kulturalna, dojrzała posprząta
Jeśli macie Państwo mało czasu chętnie pomogę w utrzymaniu porządku w Państwa domu, apartamencie, mieszkaniu. Solidna, kulturalna, uczciwa, bez nałogów. Mimo wykształcenia posiadam doświadczenie w tego rodzaju pracy. Zapraszam do współpracy :-)
Prace fiz. -Pom. Lakiernika-Mechanika-pom.montazysty mebli,myjnia r.Produkcja itp.  z Gdańsk, zobacz zdjęcie
Prace fiz. -Pom. Lakiernika-Mechanika-pom.montazysty mebli,myjnia r.Produkcja itp.
Jestem z zawodu mechanikiem,zajmowałem się różnymi pracami fizycznymi i takich propozycji oczekuje. (takze dorywcze) Jestem w pełni dyspozycyjny,mam 39lat Jeśli nie odbieram,proszę o sms,a oddzwonie../
Więcej ogłoszeń

Chłopak z Ukrainy szuka pracy jako operator wózka widłowego 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania15/10/2019
  • Lokalizacja

Witam

szukam pracy jako operator wózka widłowego wraz z zakwaterowaniem. Posiadam doświadczenie zdobyte na Ukrainie, lecz nie posiadam uprawnień Polskich. Jestem komunikatywny, więc mogę przystąpić do kursu.