Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Handel, catering
Witam, posiadam doświadczenie w handlu praca w sklepie piekarniczo-cukierniczym, Catering ślimak Kiosk Ruchu. Posiadam również prawo jazdy od 7lat. Podejmę pracę od zaraz jestem osobą dyspozycyjną, mam 25lat.
POSZUKUJĘ W HANDLU
Kobieta na emeryturze, sprawna fizycznie, sumienna i obowiązkowa. Zamieszkała na Pradze Południe (Saska Kępa), posiadająca wieloletnie doświadczenie - poszukuje zatrudnienia - najchętniej propozycje pracy na bazarkach. Kontakt telefoniczny pod numerem : 602-830-914
Szukam pracy!!!
Witam.Mam 26 lat,doświadczenie pracy z obuwiem. Poszukuję pracy od godzin popołudniowych w tygodniu (od 15 do wieczornych) natomiast w weekendy jestem dyspozycyjna całe dnie (Bardziej 3/4 etat). Interesuje mnie wynagrodzenie minimum 1800-2000zł.
Szukam pracy jako przedstawiciel handlowy Podkarpackie
Witam, 22 letni chłopak szukam pracy jako przedstawiciel handlowy. Mam doświadczenie w sprzedaży. Jestem po dwóch stażach jako przedstawiciel handlowy ( łącznie 7 miesięcy) Jestem odpowiedzialny, komunikatywny, nastawiony na realizację postawionych celów. Jestem dyspozycyjny od zaraz. Mimo że nie mam dużego doświadczenia jestem otwarty i chętny do nauki. Za oferty typu D2D, Odszkodowania, Avon it ...
Bankowość Finanse
Poszukuje dodatkowej lub stałej pracy w branży doradztwa / pośrednictwa finansowego /bankowości/ sprzedaży.. Posiadam duże doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów indywidualnych i firm w branży finansowej..., poza ubezpieczeniami.
Szukam Pilnie Pracy!!! z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
Szukam Pilnie Pracy!!!
Pracowity pracownik z bardzo dużą dbałością o szczegóły, który został nazwany Pracownikiem miesiąca. Posiadający doskonałe umiejętności obsługi klienta, pracując w różnych działach w miejscu pracy, jestem pracowity, komunikatywny i dobrze zorganizowany. Rzetelny, uczciwy,szybko się ucze. Możliwość pracy zespołowej i indywidualnej. Możliwość pracy w stresujących warunkach. Aktualnie poszukuję pracy ...
Szukam pracy
Poszukuje pracy najlepiej właśnie w sklepie gdyż już pracowałam na stanowisku kasjer sprzedawca. Mam 24 lata, uczę się zaocznie i samotnie wychowuje 2 dzieci. Dlatego poszukuje pracy w godzinach od 8.30 do 15.30 .
Więcej ogłoszeń

Szukam zatrudnienia w handlu, najchętniej kiosk (doświadczenie ok. 10 lat)

Dodaj takie ogłoszenie!
Witam, poszukuję zatrudnienia w handlu, najchętniej podejmę pracę w kiosku bądź jakimś małym sklepie. Jestem emerytką, posiadam doświadczenie ok. 10 lat w pracy w handlu. Proszę o kontakt telefoniczny. Pozdrawiam, Grażyna.