Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam pracy
Witam mam skończone 16 lat przenoszę się.obecnie do.szkoly zaocznej i szukam.pracy w sklepie ,jestem.dyspozycyjny, rzetelny i chętny do pracy .Pozdrawiam
Praca od zaraz!
Witam, Poszukuje pracy, którą mogłabym zacząć od zaraz zależy mi na pracy stałej a nie dorywczej. Studiuje zaocznie (sobota, niedziela),dlatego szukam pracy od poniedziałku do piątku najlepiej na jedną zmianę. Posiadam książeczkę sanepidu. Interesuje mnie praca na terenie Poznania. Cv mogę przesłać na maila. Za ogłoszenia towarzyskie oraz prace przez internet z góry dziękuje.
Szukam Pracy - Sprzedaż Lub Sklep - Market - Hipermarket Sprzedawca Ekspedient Wykładanie Towaru ITD
Szukam Pracy w sklepie , markecie , hipermarkecie jako sprzedawca , ekspedient , wykładanie towaru , liczenie , pomoc w sklepie , układanie palet , Wykładanie Coca Coli , Sprite ,Fanty , Pepsi , 7up i innych napojów , słodyczy , pieczywa , alkoholi , tytoniu i inne oferty pracy itd.
Szukam pracy z Poznań, zobacz zdjęcie
Szukam pracy
Witam Szukam pracy w charakterze kasjer-sprzedawca w Poznaniu. Posiadam książeczkę sanitarno-epidemiologiczna.
Szukam pracy
Szukam pracy
Szukam pracy od zaraz
Witam szukam stałej pracy od zaraz.Jestem pracowita,punktualna i uczciwa.Mam 28l,posiadam doświadczenie w handlu,gastronomii,jako niania oraz sprzątaczka.Jestem również otwarta na inne propozycje pracy.Szybko się uczę,potrafię pracować w grupie i pod presją czasu. Bardzo zależy mi na pracy,nie mam dużych wymagań .Proszę o kontakt.Pozdrawiam
Szukam pracy w charakterze sprzedawcy/osoby sprzątającej
Dzień dobry, szukam pracy w charakterze sprzedawcy, mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w handlu. Obsługuję kasę fiskalną, komputer, wystawiałam także faktury.Niestety nie posiadam książeczki sanepidowskiej. Tak jak w tytule może to być też praca w charakterze osoby sprzątającej.
Więcej ogłoszeń

Szukam pracy 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania30/10/2019

Szukam pracy chętnie na pół etatu, dorywczo, lecz niekoniecznie - jestem na emeryturze Posiadam aktualne badania sanit. Rodzaj pracy to pomoc w sklepie przy układaniu towaru sprzątanie lub inne prace . Jestem dyspozycyjna sprawna, uczciwa, komunikatywna.


Ewa(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2016
Popularne