Potrzebny Dział Handlowy ? Doświadczony Manager Działów Handlowych i Zespołów Sprzedaży. Dostępny. 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania06/01/2020
  • Lokalizacja

Szanowni Państwo

Zawodowy Manager Zespołów Handlowych, Szef Sprzedaży z ponad 20 letnim doświadczeniem w budowaniu i prowadzeniu wyrafinowanych struktur handlowych na rynkach B2B i B2C podejmie się budowy bądź rekonstrukcji Państwa Działu Handlowego. Jestem ambitnym i wysoko zmotywowanym menadżerem, biegłym w zarządzaniu sprzedażą i działalnością operacyjną firm na wielu rynkach, zdobytym w różnych kanałach dystrybucji, przy sprzedaży szerokiej gamy produktów i usług. Ja oraz Moje Zespoły Handlowe działały i działają na rynkach:
- budowlanym i przemysłu metalowego
- elektrotechniki i instalatorstwa
- automotive w tym chemii i petrochemii,
- fotovoltaiki oraz OZE
- HVAC
- HoReCa
- IT i RTV/AGD,
- BHP i środków ochrony osobistej
- meblarskim (narzędzia i materiały)

Dobry negocjator, doświadczony handlowiec, świetny organizator. Wysoko rozwinięte zdolności analityczne. Potrafię rekomendować i wdrażać rekomendacje. Nie boję się wyzwań i odpowiedzialności, dobrze zarządzam i skutecznie egzekwuję postawione cele.
Mam szerokie doświadczenie w pracy w trybie Interim Managera (stąd znajomość tylu rynków).

Posiadam udokumentowane kompetencje, pozwalające na budowanie i prowadzenie wyrafinowanych zespołów handlowych: potrafię prowadzić efektywne procesy rekrutacji, selekcji, aktywacji, motywowania i monitorowania pracowników w pionach handlowych i marketingu.

Jestem specjalistą w zakresie zarządzania kryzysowego sprzedażą. Dysponuję własnymi, aktualnymi bazami danych klientów (nie starszymi niż 6 m-cy) i unikalną, zaawansowaną znajomością rynku przemysłowego.

Znam i praktycznie stosuję wiele skutecznych strategii sprzedaży. Dysponuję również szeroką wiedzą, praktyczną i teoretyczną z zakresu marketingu.

Szkolili mnie najlepsi w branży handlowej. Posiadam aktualny profil indywidualny Discovery Insight, zrobiony dla mnie przez Instytut Schenka. Ma go mniej niż jeden na tysiąc managerów w Polsce. Mam aktualny certyfikat Jobfiiter CC (oceniono mnie na ponad 850 punktów).
Mam aktualne prawo jazdy.
Język angielski.
Referencje.
Solidne podstawy dydaktyczne (wykształcenie wyższe, setki godzin wyspecjalizowanych kursów, szkoleń i treningów kompetencyjnych). Potrafię pracować samodzielnie.
Dostępny od zaraz. Możliwość relokacji na terenie Polski. Jeśli szkoda Państwu czasu na eksperymenty ze sprzedażą - zapraszam, ja po prostu jestem skuteczny. Szukam pracy na stałe.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Kraków
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam pracy w niepełnym wymiarze godzin z Kraków, zobacz zdjęcie
Szukam pracy w niepełnym wymiarze godzin
Dzień dobry. Mam 29 lat. Aktualnie pracuję w szkole. Mam wykształcenie wyższe. Szukam dodatkowej pracy w sklepie, najchętniej kosmetycznym, z pamiątkami itp. Interesuje mnie niepełny wymiar godzin, który nie będzie kolidował z moją aktualną pracą. Rozważę każdą propozycję. Nr tel 502129029. Tylko uczciwe propozycje. (Propozycje seksualne będę zgłaszać na policję). Pozdrawiam!
Praca dodatkowa.
Szukam pracy dodatkowej 3/4 dni w tygodniu w zależności od grafiku w drugiej pracy. Mam 28 lat,5 letnie doświadczenie kasjer/sprzedawca. Najlepiej Bronowice/Krowodrza. TTLKO POWAZNE OFERTY!!@@
Człowiek za 200 - do wszystkiego na kilka godzin. Wejdź na fb i wynajmij Człowieka za 200! z Kraków, zobacz zdjęcie
Człowiek za 200 - do wszystkiego na kilka godzin. Wejdź na fb i wynajmij Człowieka za 200!
Trzeba coś zrobić a nie ma kto?Trzeba coś załatwić a nie ma kto?A może trzeba coś sprawdzić, rozpocząć czy dokończyć a nie ma nikogo chętnego?Chętnie pomogę jeżeli tylko nie będzie mnie to przerastało. Mam 37 lat, normalny człowiek z rodziną, studia na dwóch uczelniach w Krakowie, mam swoją firmę i jestem niezależny finansowo. Mam również często sporo wolnego czasu, który pożytkuję zawodowo właśni ...
Szukam pracy
Witam szukam pracy na stanowisku kasjer sprzedawca. Mam kilku letnie doświadczenie na tym stanowisku. Jestem osobą młoda, energiczna. Pracę mogę podjąć od 2 listopada.
30-letni mężczyzna szuka pracy dorywczej/tymczasowej...
Szukam pracy dorywczej/tymczasowej (jeden dzień, kilka dni lub na dłuższy czas). Mam 30 lat, wykształcenie pomaturalne. Posiadam doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach: - jako pracownik fizyczny na produkcji - w restauracji jako pomoc kuchenna - jako pomocnik w pracach ogrodniczych -pracownik fizyczny w drukarni (pomocnik drukarza) - osoba roznosząca ulotki. Ponadto pracowałem dorywczo ...
Pilnie szukam pracy  z Kraków, zobacz zdjęcie
Pilnie szukam pracy
witam szukam pracy od poniedziałku do piątku na pełen etat . Mam doświadczenie i mam 26 lat
Najlepszy Handlowiec, jakiego możesz obecnie znaleźć prawdopodobnie jest właśnie tutaj. Aktualne
Szanowni Państwo.Jeśli Państwa dotychczasowe próby uruchomienia sprzedaży w oparciu o handlowców/dział handlowy nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, stały się jedynie źródłem kosztów i problemów, może czas skorzystać z oferty zawodowego handlowca, który zamiast piętrzyć problemy zajmie się po prostu skuteczną sprzedażą.Jestem zawodowym handlowcem z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy na rynk ...
Więcej ogłoszeń