Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pracy dodatkowej szukam
Cześć;) szukam pracy dodatkowej 2/3 dni w tygodniu bądź 4/5 godzin dziennie,dobranych do grafiku stałej pracy. Mam doświadczenie w handlu 5 letnie oraz przy opiece nas trójka dzieci 6,8,10 lat . Jestem miła,energiczna dziewczyna. Najlepiej Bronowice ,ale rozpatrze każda propozycję. Pozdrawiam.
Szukam pracy w handlu internetowym
Szukam pracy, która obejmowałaby czynności związane z prowadzeniem sklepu internetowego. Moim marzeniem jest posiadać kiedyś własną tego typu działalność, ale w pierwszej kolejności muszę się tego wszystkiego dobrze nauczyć. Być może to właśnie Państwa firma potrafi mi choć trochę pomóc w przybliżeniu się do tego celu? Mam wykształcenie wyższe na kierunku humanistycznym, skromne doświadczenie dzi ...
Szukam pracy najlepiej w branży IT ,RTV itp.   z Kraków, zobacz zdjęcie
Szukam pracy najlepiej w branży IT ,RTV itp.
Jak wyżej najlepiej branże elektroniczne itp. mam 28 lat,prawo jazdy kat. B,doświadczenie w sprzedaży call center,montażu urządzeń elektronicznych,również posiadam orzeczenie w stopniu lekkim,wydane na stałe,symbol 05-R jest to wada kręgosłupa,ale nie mam problemu z wykonywaniem pracy fizycznej.
Szukam dodatkowej pracy w weekendy
Dzień dobry. Szukam dodatkowej pracy w weekendy. Mam doświadczenie w sklepie monopolowo-spożywczym, żabce. Zapraszam do kontaktu.
Kobieta szuka pracy
Witam, mam na imię Elżbieta, szukam pracy stałej. Mam doświadczenie w pracy w handlu i w biurze. Znam obsługę kasy, terminala, komputera, prawo jazdy kat B. Jestem osobą sumienną, zaangażowaną, pracowitą. Rozważę każdą poważną propozycję. Proszę o kontakt poprzez Gumtree. Pozdrawiam Elżbieta :)
Potrzebny Dział Handlowy ? Doświadczony Manager Działów Handlowych i Zespołów Sprzedaży. Dostępny.
Szanowni Państwo Zawodowy Manager Zespołów Handlowych, Szef Sprzedaży z ponad 20 letnim doświadczeniem w budowaniu i prowadzeniu wyrafinowanych struktur handlowych na rynkach B2B i B2C podejmie się budowy bądź rekonstrukcji Państwa Działu Handlowego. Jestem ambitnym i wysoko zmotywowanym menadżerem, biegłym w zarządzaniu sprzedażą i działalnością operacyjną firm na wielu rynkach, zdobytym ...
Kobieta szuka pracy
Mam 26 lat, wyższe wykształcenie, szukam pracy na pełen etat, umowa o pracę.
Więcej ogłoszeń

Pilnie szukam pracy  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania21/10/2020
  • Lokalizacja
witam szukam pracy od poniedziałku do piątku na pełen etat . Mam doświadczenie i mam 26 lat