Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam pracy dorywczej okolice Rybitw, Bieżanowa, N. Huty
Szukam pracy dorywczej na 2 dni w tygodniu, może być także na kilka godzin, mogę pracować także w niedzielę. Posiadam książeczkę do celów sanepidu, znam obsługę komputera. Moze być jakaś hurtownia, sklep. magazyn, zakład produkcyjny. Szukam pracy żeby sobie dorobić.
Szukam pracy najlepiej w branży IT ,RTV itp.   z Kraków, zobacz zdjęcie
Szukam pracy najlepiej w branży IT ,RTV itp.
Jak wyżej najlepiej branże elektroniczne itp. mam 28 lat,prawo jazdy kat. B,doświadczenie w sprzedaży call center,montażu urządzeń elektronicznych,również posiadam orzeczenie w stopniu lekkim,wydane na stałe,symbol 05-R jest to wada kręgosłupa,ale nie mam problemu z wykonywaniem pracy fizycznej.
Szukam pracy jako sprzedawca, kasjerka, fakturzystka - OD ZARAZ z Kraków, zobacz zdjęcie
Szukam pracy jako sprzedawca, kasjerka, fakturzystka - OD ZARAZ
DROGI PRACODAWCO, jeśli szukasz uczciwego, rzetelnego, pracowitego i odpowiedzialnego pracownika to trafiłeś na właściwą osobę!Szukam pracy na stanowisku sprzedawca, kasjer lub fakturzystka na pełny etat.Mam 37 lat i wyższe wykształcenie. Jestem dyspozycyjna i gotowa do podjęcia pracy od zaraz.Posiadam kilkuletnie doświadczenie sprzedażowe oraz biurowe. Jestem osobą, która szybko odnajduje się w n ...
Szukam pracy.
Jestem osobą dobrze zorganizowaną, nastawioną na osiągnięcie wcześniej obranego celu. Szybko się uczę więc przy dobrym szkoleniu podołam wszystkiemu. Moja chęć do pracy sprawia, że nie boję się wyzwań. Jeśli szukasz takiego pracownika skontaktuj się ze mną poprzez wiadomość lub pod numerem telefonu 788559996 Doświadczenie zawodowe: Mł. Konsultant ds. Obsługi Klienta Canal+ Polska S.A. Kr ...
Szukam dorywczej pracy
Szukam dorywczej pracy. Mam 20 lat i doświadczenie w obsłudze klienta oraz gastronomii. Jeżeli chodzi o moją dyspozycyjność to pracuje w systemie 2 na 2 więc jestem dostępna ok 4 dni w tygodniu. Bardzo proszę o kontakt przez formularz gumtree :)
Potrzebny Dział Handlowy ? Doświadczony Manager Działów Handlowych i Zespołów Sprzedaży. Dostępny.
Szanowni Państwo Zawodowy Manager Zespołów Handlowych, Szef Sprzedaży z ponad 20 letnim doświadczeniem w budowaniu i prowadzeniu wyrafinowanych struktur handlowych na rynkach B2B i B2C podejmie się budowy bądź rekonstrukcji Państwa Działu Handlowego. Jestem ambitnym i wysoko zmotywowanym menadżerem, biegłym w zarządzaniu sprzedażą i działalnością operacyjną firm na wielu rynkach, zdobytym ...
Szukam pracy w niepełnym wymiarze godzin z Kraków, zobacz zdjęcie
Szukam pracy w niepełnym wymiarze godzin
Dzień dobry. Mam 29 lat. Aktualnie pracuję w szkole. Mam wykształcenie wyższe. Szukam dodatkowej pracy w sklepie, najchętniej kosmetycznym, z pamiątkami itp. Interesuje mnie niepełny wymiar godzin, który nie będzie kolidował z moją aktualną pracą. Rozważę każdą propozycję. Nr tel 502129029. Tylko uczciwe propozycje. (Propozycje seksualne będę zgłaszać na policję). Pozdrawiam!
Więcej ogłoszeń

30-letni mężczyzna szuka pracy dorywczej/tymczasowej... 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Lokalizacja

Szukam pracy dorywczej/tymczasowej (jeden dzień, kilka dni lub na dłuższy czas). Mam 30 lat, wykształcenie pomaturalne. Posiadam doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach:

- jako pracownik fizyczny na produkcji

- w restauracji jako pomoc kuchenna

- jako pomocnik w pracach ogrodniczych

-pracownik fizyczny w drukarni (pomocnik drukarza)

- osoba roznosząca ulotki.

Ponadto pracowałem dorywczo wykonując różne proste prace fizyczne. Posiadam aktualną książeczkę sanepidowską. Proszę o kontakt w razie zainteresowania.