Zawodowy, doskonały Manager zorganizuje i poprowadzi Twój dział handlowy. Skutecznie i bezpiecznie. 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania08/01/2020
  • Lokalizacja

Szanowni Państwo

Zawodowy Manager Zespołów Handlowych, Szef Sprzedaży z ponad 20 letnim doświadczeniem w budowaniu i prowadzeniu wyrafinowanych struktur handlowych na rynkach B2B i B2C podejmie się budowy bądź rekonstrukcji Państwa Działu Handlowego. Jestem ambitnym i wysoko zmotywowanym menadżerem, biegłym w zarządzaniu sprzedażą i działalnością operacyjną firm na wielu rynkach, zdobytym w różnych kanałach dystrybucji, przy sprzedaży szerokiej gamy produktów i usług. Ja oraz Moje Zespoły Handlowe działały i działają na rynkach:
- budowlanym i przemysłu metalowego
- elektrotechniki i instalatorstwa
- automotive w tym chemii i petrochemii,
- fotovoltaiki oraz OZE
- HVAC
- HoReCa
- IT i RTV/AGD,
- BHP i środków ochrony osobistej
- meblarskim (narzędzia i materiały)

Dobry negocjator, doświadczony handlowiec, świetny organizator. Wysoko rozwinięte zdolności analityczne. Potrafię rekomendować i wdrażać rekomendacje. Nie boję się wyzwań i odpowiedzialności, dobrze zarządzam i skutecznie egzekwuję postawione cele.
Mam szerokie doświadczenie w pracy w trybie Interim Managera (stąd znajomość tylu rynków).

Posiadam udokumentowane kompetencje, pozwalające na budowanie i prowadzenie wyrafinowanych zespołów handlowych: potrafię prowadzić efektywne procesy rekrutacji, selekcji, aktywacji, motywowania i monitorowania pracowników w pionach handlowych i marketingu.

Jestem specjalistą w zakresie zarządzania kryzysowego sprzedażą. Dysponuję własnymi, aktualnymi bazami danych klientów (nie starszymi niż 6 m-cy) i unikalną, zaawansowaną znajomością rynku przemysłowego.

Znam i praktycznie stosuję wiele skutecznych strategii sprzedaży. Dysponuję również szeroką wiedzą, praktyczną i teoretyczną z zakresu marketingu.

Szkolili mnie najlepsi w branży handlowej. Posiadam aktualny profil indywidualny Discovery Insight, zrobiony dla mnie przez Instytut Schenka. Ma go mniej niż jeden na tysiąc managerów w Polsce. Mam aktualny certyfikat Jobfiiter CC (oceniono mnie na ponad 850 punktów).
Mam aktualne prawo jazdy.
Język angielski.
Referencje.
Solidne podstawy dydaktyczne (wykształcenie wyższe, setki godzin wyspecjalizowanych kursów, szkoleń i treningów kompetencyjnych). Potrafię pracować samodzielnie.
Dostępny od zaraz. Możliwość relokacji na terenie Polski. Jeśli szkoda Państwu czasu na eksperymenty ze sprzedażą - zapraszam, ja po prostu jestem skuteczny. Szukam pracy na stałe, na terenie Polski Południowej


Aktualne.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Katowice
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukasz Przedstawiciela Handlowego ? Najlepszy z dostępnych jest tutaj. Sprawdź, opcja bez ryzyka.
Jeśli od dłuższego czasu poszukujecie Państwo SKUTECZNEGO Przedstawiciela Handlowego – lub inną osobę,dedykowaną sprzedaży Państwa produktów i usług ale również dopasowaną do„biznesowej mentalności” firmy, skuteczną i godną zaufania - prosimy oprzeczytanie poniższej oferty.Od ponad 20 lat zajmujemy się aktywnie profilowaniem, rekrutacją, wdrażaniem i audytem pracowników działówhandlowych i marketi ...
Handlowiec - Jeden z najlepszych w regionie. Biegła znajomość rynku przemysłowego. Gwarancja.
Szanowni Państwo Nikt nie lubi kosztownych eksperymentów, przeprowadzanych na własnej firmie (czytaj: portfelu).Eksperymenty z Handlowcami i Działami Handlowymi są wybitnie kosztowne i obarczone wysokim ryzykiem niepowodzenia.Proponuję takie eksperymenty sobie odpuścić:- Absolutnie zawodowy handlowiec z olbrzymim doświadczeniem i perfekcyjnym warsztatemhandlowym- Specjalista od budowania ...
Handlowiec. Absolutnie skuteczny i efektywny, pomoże sprzedać Państwa produkty i usługi. Aktualne.
Szanowni Państwo. Jeśli Państwa dotychczasowe próby uruchomienia sprzedaży w oparciu o handlowców/dział handlowy nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, stały się jedynie źródłem kosztów i problemów, może czas skorzystać z oferty zawodowego handlowca, który zamiast piętrzyć problemy zajmie się po prostu skuteczną sprzedażą. Jestem zawodowym handlowcem z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy ...