Dodaj ogłoszenie

Zakopane, Praca dla recepcjonisty/stki oraz Kierownika Recepcji

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 14/08/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Wymagania:

Język angielski na poziomie komunikatywnym,

pozytywne nastawienie i chęć do pracy,

miła aparycja i dobra prezencja,

uśmiech, który leczy wszystko,

komunikatywność i otwartość na bezpośredni kontakt z gościem,

dokładność i wysoka kultura osobista,

gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Dodatkowymi atutami będzie:

Znajomość drugiego języka obcego,

doświadczenie zawodowe wynikające z pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Zatrudnienie w stabilnej, nieustannie rozwijającej się firmie,

stałe zatrudnienie,

atrakcyjne wynagrodzenie,

umowę o pracę,

szkolenie z zakresu obsługi programów rezerwacyjnych,

szkolenie z zakresu obsługi systemów rezerwacji on-line,

pracę w młodym zgranym zespole,

system premiowy,

elastyczny czas pracy.

Zakres obowiązków:

Bieżąca sprzedaż pokoi hotelowych, apartamentów i domków regionalnych , dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji,

obsługa recepcyjna pokoi hotelowych oraz apartamentów zewnętrznych,

bieżąca obsługa gości indywidualnych oraz grupowych tj. meldowanie, wymeldowanie, wystawianie rachunków (przedpłaty, paragony, faktury), wyrabianie kluczy,

podstawowa obsługa komputera (pakiet office, wystawianie faktur, systemy rezerwacji, mailing ),

obsługa centrali telefonicznej, faxu, xero, kasy hotelowej, terminala oraz innych urządzeń biurowych,

bieżąca współpraca z innymi działami,

profesjonalna obsługa gości,

pomoc przy obsłudze baru ( niski sezon, nocki, mały ruch),

udzielanie informacji o dostępności, standardzie i wyposażeniu pokoi hotelowych,

kompleksowa obsługa recepcyjna gości i klientów hotelu,

prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych,

szybkie reagowanie na uwagi Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję Gości,

przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji przychodzących drogą elektroniczną,

przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów hotelu,

utrzymanie czystości stanowiska pracy.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt : 601 - pokaż numer telefonu - lub o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Stara Pardałówka 6, 34-500 Zakopane, Polska