Praca sezonowa w malowniczo usytuowanym pensjonacie pod Zakopanem z Zakopane, zobacz zdjęcie
Praca sezonowa w malowniczo usytuowanym pensjonacie pod Zakopanem
Oferujemy pracę sezonową w pięknej, malowniczo położonej miejscowości pod Zakopanem w pensjonacie. Zapewniamy nocleg oraz pełne wyżywienie. Świetna atmosfera, niesamowite widoki oraz bliskość gór. Prosimy o kontakt tel. pod nr 737838040.

Pomoc kuchenna zmywak

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania20/07/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
Pomoc kuchenna/zmywak
Opis stanowiska:
pomoc w przygotowywaniu prostych dań, obieranie warzyw, zmywanie, prace porządkowe na kuchni
Czego od Ciebie oczekujemy:
Umiejętności pracy w zespole
Komunikatywności i pozytywnego nastawienia
Dyspozycyjności
Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Szansę rozwoju zawodowego
Świetnych współpracowników
Elastyczny grafik
Posiłki pracownicze
Pracę w wyjątkowym miejscu
Tel. 608189386