Grape Hotel&Restaurant zatrudni kandydata na stanowisko Pokojowa

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania20/01/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Grape Hotel & Restaurant od 6 lat dba o zapewnienie najwyższego poziomu gościnności we Wrocławiu. Pomimo lokalizacji niemal w centrum miasta, świeże powietrze i piękne widoki zapewniane są dzięki cudownie zalesionemu terenowi wokół hotelu oraz bliskości Parku Szczytnickiego. Wyjątkową atmosferę, obsługę, piękne, luksusowe pokoje i relaks oraz pyszne jedzenie zapewniamy My, tworząc to wyjątkowe miejsce, w którym czas płynie wolniej.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko Pokojowa

Od Kandydata wymagamy:

- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w kontakcie z Gościem z nastawieniem na wysoką jakość obsługi
- samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

Zakres obowiązków:

- dbałość o prawidłowy przebieg pobytu Gości w hotelu
- dbałość o czystość zarówno pokoi hotelowych, jak i zaplecza hotelowego
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- pracę w renomowanym hotelu
- przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i otwartym zespole
- pracę w charakterze zmianowym 8 godzinnym, możliwość dostosowania grafiku

Jeśli brak Ci doświadczenia, a jesteś osobą gościnną, optymistyczną oraz chętną nowych doświadczeń i umiejętności - mimo wszystko aplikuj.
Podczas rozmowy opowiemy o pracy w tym wyjątkowym miejscu, wiemy, że ludzie z pasją tworzą najlepsze hotele.
Być może szukamy własnie Ciebie!

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Wrocław