Specjalista ds. rezerwacji \ Reservation Agent - Arche Hotel Krakowska 4*

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania26/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
Hotel Arche Krakowska

Dynamicznie rozwijająca się Spółka Arche sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,
do czterogwiazdkowego hotelu
Arche Hotel Krakowska
poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Specjalista\ka ds. rezerwacji
Reservation Agent
Miejsce pracy: Warszawa
Arche Hotel Krakowska to idealne miejsce dla osób, szukających wyzwań w hotelarstwie.
Jesteś studentem? Nie ma problemu! Dzięki elastycznemu grafikowi, będziesz w stanie połączyć pracę i naukę
Lubisz pracę z ludźmi? Zapewniamy ją 24h/dobę. W naszym hotelu nigdy nie jesteś sam, oprócz Gości, którzy codziennie dostarczają Ci wrażeń i pozytywnych emocji, spotkasz nas – NAJLEPSZY TEAM HOTELOWY W POLSCE!
Opis stanowiska:
• Dbałość o wysoki standard obsługi Gości;
• Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych;
• Obsługa portali rezerwacyjnych (np. Booking, HRS);
• Współpraca z innymi działami hotelu.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach Kolekcji Hoteli Arche
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
• Zniżki na noclegi w hotelach Kolekcji Arche

Oczekujemy:
• Otwartości i pozytywnego nastawienia do pracy
• Doświadczenia minimum 6 miesięcy w dziale rezerwacji lub w recepcji hotelu
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych
• Wysokiej kultury osobistej

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy lub przycisk "Napisz wiadomość"

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Włochy